VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: VV Noordwijk
Tweede Divisie | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | Excelsior Maassluis - VV Noordwijk | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | VV Noordwijk - HHC Hardenberg | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | RKAV Volendam - VV Noordwijk | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | VV Noordwijk - GVVV | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Jong Almere City - VV Noordwijk | - | |
KNVB beker | |||
2024-09-04 | TOGB - VV Noordwijk | 0 - 4 | |
Tweede Divisie | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | VV Noordwijk - De Treffers | 4 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | VV Noordwijk - K.v.v. Quick Boys | Uitgesteld | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | Scheveningen - VV Noordwijk | 2 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-30 | VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys | geannuleerd |
VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys
Wereld, Club Friendly Games, match VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys, starttijd 2024-07-30 18:00:00 internationale tijd.
VV Noordwijk en Rijnsburgse Boys neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Rijnsburgse Boys
Tweede Divisie | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | ADO ´20 - Rijnsburgse Boys | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | Rijnsburgse Boys - VV Katwijk | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | ACV Assen - Rijnsburgse Boys | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | HHC Hardenberg - Rijnsburgse Boys | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | Rijnsburgse Boys - RKAV Volendam | 5 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | GVVV - Rijnsburgse Boys | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | Rijnsburgse Boys - Jong Almere City | 4 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-30 | VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys | geannuleerd | |
2024-07-30 | VV Sint Bavo - Rijnsburgse Boys | 1 - 4 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |