Dijon FCO - SC Lyon (5-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Dijon FCO
National 1 | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-18 | Dijon FCO - Olympique Nîmes | - | |
Ronde 8 | |||
2024-10-04 | US Orleans 45 - Dijon FCO | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-27 | Dijon FCO - Aubagne FC | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-20 | AS Nancy - Dijon FCO | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-13 | Dijon FCO - Paris 13 Atletico | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-06 | Le Mans - Dijon FCO | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-23 | US Quevilly-Rouen Metropole - Dijon FCO | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-16 | Dijon FCO - Football Bourg-En-Bresse Peronnas 01 | 0 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-03 | Annecy FC - Dijon FCO | 1 - 1 | |
2024-07-31 | Dijon FCO - SC Lyon | 5 - 1 |
Dijon FCO - SC Lyon
Wereld, Club Friendly Games, match Dijon FCO - SC Lyon, starttijd 2024-07-31 16:00:00 internationale tijd.
Dijon FCO en SC Lyon neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SC Lyon
Grand Est National 3 | |||
Ronde 7 | |||
2024-11-02 | FC Hauts Lyonnais - SC Lyon | - | |
Ronde 6 | |||
2024-10-19 | SC Lyon - Bourgoin J | - | |
Ronde 5 | |||
2024-10-05 | Chambéry Savoie Foot - SC Lyon | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-21 | SC Lyon - FC Espaly Saint-Marcel | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | AS Saint-Étienne 2 - SC Lyon | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | SC Lyon - Clermont Foot 63 Réserve | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | Chassieu Decines - SC Lyon | Uitgesteld | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-31 | Dijon FCO - SC Lyon | 5 - 1 | |
Auvergne Rhône-Alpes National 3 | |||
Ronde 26 | |||
2024-05-18 | Chambéry Savoie Foot - SC Lyon | 0 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-11 | SC Lyon - Ain Sud Foot | 1 - 3 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |