Ureña SC - Real Frontera FC (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Ureña SC
Liga FUTVE 2 | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-31 | Ureña SC - Real Frontera FC | 0 - 0 | |
2024-07-14 | Ureña SC - Real Frontera FC | Uitgesteld | |
Copa Venezuela | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-29 | Ureña SC - Deportivo Tachira | 2 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-26 | Real Frontera FC - Ureña SC | 6 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-13 | Deportivo Tachira - Ureña SC | 5 - 1 |
Serie 12
Algemeen
Ureña SC Met tegendoelpunten 4
Ureña SC Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Ureña SC Beide teams scoren 5 van 7
Ureña SC Less than 4.5 cards 9 van 9
Real Frontera FC Met tegendoelpunten 11
Real Frontera FC Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Real Frontera FC Beide teams scoren 8 van 10
Real Frontera FC Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Ureña SC + Real Frontera FC Beide teams scoren 8 van 9
Ureña SC + Real Frontera FC Less than 4.5 cards 10 van 10
Ureña SC Met tegendoelpunten 4
Real Frontera FC Met tegendoelpunten 9
Ureña SC - Real Frontera FC
Venezuela, Liga FUTVE 2, match Ureña SC - Real Frontera FC, starttijd 2024-07-31 21:47:04 internationale tijd.
Ureña SC en Real Frontera FC neemt deel aan het kampioenschap Liga FUTVE 2, Venezuela.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Real Frontera FC
Liga FUTVE 2 | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-31 | Ureña SC - Real Frontera FC | 0 - 0 | |
2024-07-14 | Ureña SC - Real Frontera FC | Uitgesteld | |
Copa Venezuela | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-03 | Deportivo Tachira - Real Frontera FC | 5 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-26 | Real Frontera FC - Ureña SC | 6 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-20 | Real Frontera FC - Deportivo Tachira | 0 - 1 |
Klassement
Liga FUTVE 2, Apertura - Grupo Occidental 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Aragua FC | 14 | 6 | 5 | 3 | 19:14 | 23 |
2
|
Yaracuyanos FC | 14 | 6 | 4 | 4 | 16:11 | 22 |
3
|
Trujillanos FC | 14 | 4 | 8 | 2 | 15:12 | 20 |
4
|
Heroes De Falcon | 13 | 4 | 7 | 2 | 12:11 | 19 |
5
|
Real Frontera FC | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:19 | 17 |
6
|
Ureña SC | 14 | 3 | 7 | 4 | 20:22 | 16 |
7
|
Atletico El Vigia | 14 | 2 | 8 | 4 | 22:25 | 14 |
8
|
Academia Rey | 13 | 2 | 4 | 7 | 11:17 | 10 |
Liga FUTVE 2, Apertura - Grupo Centro-Oriental 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Maritimo de la Guaira | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:9 | 27 |
2
|
Dynamo Puerto FC | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:13 | 26 |
3
|
Academia Anzoategui FC | 14 | 7 | 3 | 4 | 14:14 | 24 |
4
|
Deportivo Miranda | 14 | 6 | 5 | 3 | 14:6 | 23 |
5
|
Atlético La Cruz | 14 | 6 | 2 | 6 | 16:15 | 20 |
6
|
Bolivar SC | 14 | 3 | 3 | 8 | 11:22 | 12 |
7
|
Fundación Aifi | 14 | 3 | 3 | 8 | 6:20 | 12 |
8
|
Deportivo Nueva Esparta | 14 | 2 | 5 | 7 | 10:18 | 11 |
Liga FUTVE 2, Clausura - Grupo Occidental 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Aragua FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Real Frontera FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Ureña SC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Atletico El Vigia | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
Trujillanos FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6
|
Heroes De Falcon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Academia Rey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Yaracuyanos FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Liga FUTVE 2, Clausura - Grupo Centro-Oriental 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo Puerto FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Atlético La Cruz | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Deportivo Nueva Esparta | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Deportivo Miranda | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
CS Maritimo de la Guaira | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6
|
Bolivar SC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
Fundación Aifi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
Academia Anzoategui FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Liga FUTVE 2, Apertura - Grupo Occidental 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Trujillanos FC | ||||||
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Aragua FC | ||||||
|
Yaracuyanos FC | ||||||
|
Ureña SC | ||||||
|
Atletico El Vigia | ||||||
|
Real Frontera FC | ||||||
|
Academia Rey |
Liga FUTVE 2, Apertura - Grupo Centro-Oriental 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Maritimo de la Guaira | ||||||
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Dynamo Puerto FC | ||||||
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Bolivar SC | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta | ||||||
|
Fundación Aifi |
Liga FUTVE 2, Clausura - Grupo Occidental 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Real Frontera FC | ||||||
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Ureña SC | ||||||
|
Atletico El Vigia | ||||||
|
Yaracuyanos FC | ||||||
|
Trujillanos FC | ||||||
|
Aragua FC | ||||||
|
Academia Rey |
Liga FUTVE 2, Clausura - Grupo Centro-Oriental 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta | ||||||
|
Dynamo Puerto FC | ||||||
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
Bolivar SC | ||||||
|
CS Maritimo de la Guaira | ||||||
|
Fundación Aifi |
Liga FUTVE 2, Apertura - Grupo Occidental 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yaracuyanos FC | ||||||
|
Aragua FC | ||||||
|
Real Frontera FC | ||||||
|
Trujillanos FC | ||||||
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Ureña SC | ||||||
|
Atletico El Vigia | ||||||
|
Academia Rey |
Liga FUTVE 2, Apertura - Grupo Centro-Oriental 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dynamo Puerto FC | ||||||
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
CS Maritimo de la Guaira | ||||||
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Fundación Aifi | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta | ||||||
|
Bolivar SC |
Liga FUTVE 2, Clausura - Grupo Occidental 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Real Frontera FC | ||||||
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Ureña SC | ||||||
|
Atletico El Vigia | ||||||
|
Yaracuyanos FC | ||||||
|
Trujillanos FC | ||||||
|
Aragua FC | ||||||
|
Academia Rey |
Liga FUTVE 2, Clausura - Grupo Centro-Oriental 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta | ||||||
|
Dynamo Puerto FC | ||||||
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
Bolivar SC | ||||||
|
CS Maritimo de la Guaira | ||||||
|
Fundación Aifi |