Master-Saturn Egorjevsk - Spartak Moscow Youth , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.45 | 2.56 | 2.36 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
3.25 | 3.3 | 3.2 |
1.05 | 1.11 | 1 | Gemiddelde doelpunten |
2.35 | 2.5 | 2.2 |
1.4 | 1.44 | 1.36 | Gemiddelde tegendoelpunten |
0.9 | 0.8 | 1 |
Relatieve indicatoren
15%
Wint
30%
Trekt
55%
Verliezen
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 1.5
Over: 30%
Onder: 70%
Totaal 2.5
Over: 25%
Onder: 75%
Totaal 3.5
70%
Wint
20%
Trekt
10%
Verliezen
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 1.5
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 2.5
Over: 45%
Onder: 55%
Totaal 3.5
Evenementen: Master-Saturn Egorjevsk
Youth League | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Master-Saturn Egorjevsk - Spartak Moscow Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | Baltika Kaliningrad Youth - Master-Saturn Egorjevsk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Master-Saturn Egorjevsk - Strogino Moscow Youth | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Krasnodar Youth - Master-Saturn Egorjevsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Master-Saturn Egorjevsk - Lokomotiv Moskou | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Master-Saturn Egorjevsk - Samara Kryliya Sovetov | 1 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Sochi Youth - Master-Saturn Egorjevsk | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Rubin Kazan - Master-Saturn Egorjevsk | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Spartak Moscow Youth - Master-Saturn Egorjevsk | 5 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-03 | Master-Saturn Egorjevsk - Akron Akademia Konoplev | 0 - 2 |
Master-Saturn Egorjevsk - Spartak Moscow Youth
Rusland, Youth League, match Master-Saturn Egorjevsk - Spartak Moscow Youth, starttijd 2024-08-02 11:00:00 internationale tijd.
Master-Saturn Egorjevsk en Spartak Moscow Youth neemt deel aan het kampioenschap Youth League, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Spartak Moscow Youth
Youth League | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Master-Saturn Egorjevsk - Spartak Moscow Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | Akron Akademia Konoplev - Spartak Moscow Youth | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Spartak Moscow Youth - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Strogino Moscow Youth - Spartak Moscow Youth | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Spartak Moscow Youth - Krasnodar Youth | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Lokomotiv Moskou - Spartak Moscow Youth | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Samara Kryliya Sovetov - Spartak Moscow Youth | 3 - 4 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Sochi Youth - Spartak Moscow Youth | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Spartak Moscow Youth - Master-Saturn Egorjevsk | 5 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-03 | Rubin Kazan - Spartak Moscow Youth | 0 - 1 |
Klassement
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Moscow Youth | 12 | 9 | 2 | 1 | 25:10 | 29 |
2
|
Lokomotiv Moskou | 12 | 8 | 0 | 4 | 33:15 | 24 |
3
|
Krasnodar Youth | 12 | 7 | 2 | 3 | 28:18 | 23 |
4
|
Sochi Youth | 12 | 5 | 4 | 3 | 15:11 | 19 |
5
|
Rubin Kazan | 12 | 5 | 2 | 5 | 10:9 | 17 |
6
|
Akron Akademia Konoplev | 12 | 5 | 1 | 6 | 18:23 | 16 |
7
|
Baltika Kaliningrad Youth | 12 | 4 | 4 | 4 | 16:21 | 16 |
8
|
Samara Kryliya Sovetov | 12 | 3 | 3 | 6 | 20:28 | 12 |
9
|
Strogino Moscow Youth | 12 | 2 | 3 | 7 | 13:26 | 9 |
10
|
Master-Saturn Egorjevsk | 12 | 0 | 3 | 9 | 7:24 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Moskou | 12 | 10 | 0 | 2 | 38:10 | 30 |
2
|
FK Zenit St Petersburg | 12 | 10 | 0 | 2 | 30:11 | 30 |
3
|
FK Rostov | 12 | 9 | 0 | 3 | 25:15 | 27 |
4
|
Dinamo Moskou | 12 | 6 | 3 | 3 | 20:11 | 21 |
6
|
Chertanovo Moscow Youth | 12 | 3 | 4 | 5 | 20:24 | 13 |
6
|
Ural Ekaterinburg | 12 | 3 | 4 | 5 | 14:20 | 13 |
7
|
Akhmat Youth | 12 | 3 | 4 | 5 | 15:22 | 13 |
8
|
Fakel Voronezh Youth | 12 | 2 | 4 | 6 | 6:17 | 10 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 12 | 1 | 4 | 7 | 13:31 | 7 |
10
|
Orenburg Youth | 12 | 1 | 1 | 10 | 6:26 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |