Evenementen: Veres Rivne U19
U19 | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | Veres Rivne U19 - FC Livyy Bereh Kyiv | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | Kolos Kovalivka U19 - Veres Rivne U19 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | Veres Rivne U19 - FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-09 | Dynamo Kyiv U19 - Veres Rivne U19 | Uitgesteld | |
Ronde 2 | |||
2024-08-08 | Veres Rivne U19 - Dynamo Kyiv U19 | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | Veres Rivne U19 - Karpaty Lviv U19 | 2 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-24 | Metalist 1925 U19 - Veres Rivne U19 | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | Veres Rivne U19 - FC Oleksandria U19 | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-12 | Zorya Luhansk U19 - Veres Rivne U19 | 2 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-03 | Veres Rivne U19 - FC Minaj U19 | 1 - 0 |
Serie 3
Algemeen
Veres Rivne U19 Geen winst 3
Veres Rivne U19 Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Veres Rivne U19 Less than 4.5 cards 10 van 10
Veres Rivne U19 - Karpaty Lviv U19
Oekraïne, U19, match Veres Rivne U19 - Karpaty Lviv U19, starttijd 2024-08-02 09:00:00 internationale tijd.
Veres Rivne U19 en Karpaty Lviv U19 neemt deel aan het kampioenschap U19, Oekraïne.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Karpaty Lviv U19
U19 | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Shakhtar Donetsk U19 - Karpaty Lviv U19 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | Karpaty Lviv U19 - Vorskla Poltava U19 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | LNZ Cherkasy U19 - Karpaty Lviv U19 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | Karpaty Lviv U19 - Dynamo Kyiv U19 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Karpaty Lviv U19 - FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | Veres Rivne U19 - Karpaty Lviv U19 | 2 - 2 |
Klassement
U19 Championship 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
2
|
Zorya Luhansk U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
3
|
Shakhtar Donetsk U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
4
|
Dynamo Kyiv U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Kolos Kovalivka U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
6
|
Polissya Zhytomyr U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
Karpaty Lviv U19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
8
|
Veres Rivne U19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
9
|
FC Livyy Bereh Kyiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
LNZ Cherkasy U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Rukh Lviv U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
12
|
FC Oleksandria U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
13
|
Obolon Kyiv U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
14
|
Vorskla Poltava U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
15
|
Chornomorets Odesa U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
16
|
Inhulets Petrove U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |