Bad Sauerbrunn - FC Deutschkreutz (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Bad Sauerbrunn
Landesliga Burgenland | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Bad Sauerbrunn - USV Halbturn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Jennersdorf - Bad Sauerbrunn | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Bad Sauerbrunn - ESV Parndorf | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | ASKO Kohfidisch - Bad Sauerbrunn | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Bad Sauerbrunn - FC Deutschkreutz | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-23 | ASV Steinbrunn - Bad Sauerbrunn | 3 - 4 | |
2024-07-16 | Bad Sauerbrunn - SC Ortmann | 4 - 1 | |
2023-04-28 | SV Oberwart - Bad Sauerbrunn | 1 - 0 | |
2023-04-10 | Güssing - Bad Sauerbrunn | 0 - 3 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.91
|
3.9
|
3
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 7
Algemeen
Bad Sauerbrunn + FC Deutschkreutz Less than 4.5 cards 10 van 10
Bad Sauerbrunn Met tegendoelpunten 3
Bad Sauerbrunn Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Bad Sauerbrunn Beide teams scoren 7 van 8
Persoonlijke ontmoetingen
Bad Sauerbrunn + FC Deutschkreutz Less than 4.5 cards 4 van 5
FC Deutschkreutz Met tegendoelpunten 5
Bad Sauerbrunn Geen nederlagen 3
Bad Sauerbrunn - FC Deutschkreutz
Oostenrijk Amateur, Landesliga Burgenland, match Bad Sauerbrunn - FC Deutschkreutz, starttijd 2024-08-03 17:30:00 internationale tijd.
Bad Sauerbrunn en FC Deutschkreutz neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Burgenland, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Deutschkreutz
Landesliga Burgenland | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Horitschon - FC Deutschkreutz | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | FC Deutschkreutz - St Margarethen | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Pinkafeld - FC Deutschkreutz | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | FC Deutschkreutz - Mattersburg | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Bad Sauerbrunn - FC Deutschkreutz | 1 - 1 | |
2023-05-06 | ASK Royal Sped Klingenbach - FC Deutschkreutz | 1 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2023-01-27 | 1. Wiener Neustadter SC - FC Deutschkreutz | 5 - 0 | |
2023-01-24 | FC Deutschkreutz - Scheiblingkirchen-Warth USV | 4 - 5 | |
2022-10-21 | FC Deutschkreutz - SV Oberwart | 0 - 4 |
Klassement
Landesliga Burgenland 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mattersburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
SK Pama | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
3
|
ESV Parndorf | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
St Margarethen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
SPG Edelserpentin | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
6
|
Jennersdorf | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
ASKO Kohfidisch | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
8
|
ASV Drassburg | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
Horitschon | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
FC Deutschkreutz | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
11
|
Bad Sauerbrunn | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
12
|
SV Schattendorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
13
|
USV Halbturn | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Pinkafeld | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
15
|
ASK Royal Sped Klingenbach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
16
|
Leithaprodersdorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Landesliga Burgenland 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SV Schattendorf | ||||||
|
ASV Drassburg | ||||||
|
SK Pama | ||||||
|
Mattersburg | ||||||
|
SPG Edelserpentin | ||||||
|
Jennersdorf | ||||||
|
St Margarethen | ||||||
|
Horitschon | ||||||
|
USV Halbturn | ||||||
|
FC Deutschkreutz | ||||||
|
ESV Parndorf | ||||||
|
Leithaprodersdorf | ||||||
|
ASK Royal Sped Klingenbach | ||||||
|
Pinkafeld | ||||||
|
Bad Sauerbrunn | ||||||
|
ASKO Kohfidisch |
Landesliga Burgenland 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SV Schattendorf | ||||||
|
ASV Drassburg | ||||||
|
SK Pama | ||||||
|
Mattersburg | ||||||
|
SPG Edelserpentin | ||||||
|
Jennersdorf | ||||||
|
St Margarethen | ||||||
|
Horitschon | ||||||
|
USV Halbturn | ||||||
|
FC Deutschkreutz | ||||||
|
ESV Parndorf | ||||||
|
Leithaprodersdorf | ||||||
|
ASK Royal Sped Klingenbach | ||||||
|
Pinkafeld | ||||||
|
Bad Sauerbrunn | ||||||
|
ASKO Kohfidisch |