Irtysh Omsk - Krasnodar-2 (3-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Irtysh Omsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | Irtysh Omsk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | FC Dynamo Bryansk - Irtysh Omsk | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | Torpedo Miass - Irtysh Omsk | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
Ronde 64 | |||
2024-08-21 | Irtysh Omsk - FC Chelyabinsk | - | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | Irtysh Omsk - FC Volga Ulyanovsk | 0 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - Irtysh Omsk | 3 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Irtysh Omsk - Krasnodar-2 | 3 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Rodina 2 Moscow - Irtysh Omsk | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FC Murom - Irtysh Omsk | 0 - 1 |
Serie 3
Algemeen
Irtysh Omsk + Krasnodar-2 Less than 4.5 cards 10 van 10
Krasnodar-2 Geen nederlagen 3
Irtysh Omsk Minder dan 2.5 doelpunten 8 van 10
Irtysh Omsk - Krasnodar-2
Rusland, 2. Liga, Division A, match Irtysh Omsk - Krasnodar-2, starttijd 2024-08-03 16:00:00 internationale tijd.
Irtysh Omsk en Krasnodar-2 neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Krasnodar-2
2. Liga, Division A | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-21 | FC Murom - Krasnodar-2 | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | Krasnodar-2 - FC Dynamo Bryansk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | Khimik Dzerzhinsk - Krasnodar-2 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Krasnodar-2 - Torpedo Miass | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | FC Volga Ulyanovsk - Krasnodar-2 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | Krasnodar-2 - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 2 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Rodina 2 Moscow - Krasnodar-2 | 3 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Irtysh Omsk - Krasnodar-2 | 3 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Krasnodar-2 - FC Murom | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FC Metallurg Lipetsk - Krasnodar-2 | 2 - 2 |
Klassement
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chelyabinsk | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 13 |
2
|
Veles Moscow | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:6 | 11 |
3
|
Spartak Kostroma | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 |
4
|
Leningradets | 5 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | 6 |
5
|
Avangard Kursk | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:9 | 6 |
7
|
FC Kaluga | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
8
|
Volgar Astrakhan | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
9
|
PFC Kuban | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:6 | 3 |
10
|
FC Novosibirsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | 2 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rodina 2 Moscow | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | 11 |
2
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 10 |
3
|
Torpedo Miass | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:5 | 10 |
4
|
Khimik Dzerzhinsk | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 8 |
5
|
FC Volga Ulyanovsk | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
6
|
Krasnodar-2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 9:10 | 6 |
7
|
FC Murom | 5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | 6 |
8
|
Irtysh Omsk | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | 4 |
9
|
FC Dynamo Bryansk | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | 3 |
10
|
FC Metallurg Lipetsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | 2 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |