Khimik Dzerzhinsk - Rodina 2 Moscow (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Khimik Dzerzhinsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | Khimik Dzerzhinsk - Krasnodar-2 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | Khimik Dzerzhinsk - FC Murom | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
Ronde 64 | |||
2024-08-22 | Khimik Dzerzhinsk - Broke Boys | - | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FC Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Khimik Dzerzhinsk - FC Dynamo Bryansk | 0 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Khimik Dzerzhinsk - Rodina 2 Moscow | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 1 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Khimik Dzerzhinsk - FC Volga Ulyanovsk | 3 - 1 |
Serie 7
Algemeen
Khimik Dzerzhinsk + Rodina 2 Moscow Geen nederlagen 4
Khimik Dzerzhinsk + Rodina 2 Moscow Less than 4.5 cards 10 van 10
Rodina 2 Moscow Met tegendoelpunten 7
Rodina 2 Moscow Beide teams scoren 6 van 6
Khimik Dzerzhinsk Met tegendoelpunten 3
Khimik Dzerzhinsk Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Khimik Dzerzhinsk Beide teams scoren 4 van 5
Khimik Dzerzhinsk - Rodina 2 Moscow
Rusland, 2. Liga, Division A, match Khimik Dzerzhinsk - Rodina 2 Moscow, starttijd 2024-08-03 14:00:00 internationale tijd.
Khimik Dzerzhinsk en Rodina 2 Moscow neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Rodina 2 Moscow
2. Liga, Division A | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-21 | Irtysh Omsk - Rodina 2 Moscow | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | Rodina 2 Moscow - FC Murom | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | Rodina 2 Moscow - FC Volga Ulyanovsk | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | FC Metallurg Lipetsk - Rodina 2 Moscow | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | Rodina 2 Moscow - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FC Dynamo Bryansk - Rodina 2 Moscow | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Rodina 2 Moscow - Krasnodar-2 | 3 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Khimik Dzerzhinsk - Rodina 2 Moscow | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Rodina 2 Moscow - Irtysh Omsk | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Torpedo Miass - Rodina 2 Moscow | 1 - 1 |
Klassement
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chelyabinsk | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 13 |
2
|
Veles Moscow | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:6 | 11 |
3
|
Spartak Kostroma | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 |
4
|
Leningradets | 5 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | 6 |
5
|
Avangard Kursk | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:9 | 6 |
7
|
FC Kaluga | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
8
|
Volgar Astrakhan | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
9
|
PFC Kuban | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:6 | 3 |
10
|
FC Novosibirsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | 2 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rodina 2 Moscow | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | 11 |
2
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 10 |
3
|
Torpedo Miass | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:5 | 10 |
4
|
Khimik Dzerzhinsk | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 8 |
5
|
FC Volga Ulyanovsk | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
6
|
Krasnodar-2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 9:10 | 6 |
7
|
FC Murom | 5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | 6 |
8
|
Irtysh Omsk | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | 4 |
9
|
FC Dynamo Bryansk | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | 3 |
10
|
FC Metallurg Lipetsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | 2 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |