Seekirchen - UFC Hallein (4-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Seekirchen
Landesliga Salzburg | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | UFC SV Hallwang - Seekirchen | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | Seekirchen - USK Anif | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | SV Bürmoos - Seekirchen | 0 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | Seekirchen - UFC Siezenheim | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | SC Golling - Seekirchen | 0 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Seekirchen - UFC Hallein | 4 - 2 |
Serie 10
Algemeen
Seekirchen Zeges 4
Seekirchen Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Seekirchen Eerste team dat scoort 7 van 7
Seekirchen Winnaar eerste helft 6 van 7
Seekirchen Less than 4.5 cards 10 van 10
UFC Hallein Met tegendoelpunten 4
UFC Hallein Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
UFC Hallein Eerste tegendoelpunt 4 van 5
UFC Hallein Less than 4.5 cards 9 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
Seekirchen + UFC Hallein Met tegendoelpunten 3
Seekirchen - UFC Hallein
Oostenrijk Amateur, Landesliga Salzburg, match Seekirchen - UFC Hallein, starttijd 2024-08-03 15:00:00 internationale tijd.
Seekirchen en UFC Hallein neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Salzburg, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: UFC Hallein
Landesliga Salzburg | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-06 | TSV Neumarkt - UFC Hallein | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | SAK 1914 Salzburg - UFC Hallein | 2 - 4 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | UFC Hallein - UFV Thalgau | 2 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | Scholz Grödig - UFC Hallein | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | UFC Hallein - USC Eugendorf | 1 - 0 |
Klassement
Landesliga Salzburg 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Seekirchen | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:2 | 15 |
2
|
Scholz Grödig | 5 | 4 | 0 | 1 | 14:5 | 12 |
3
|
TSU Bramberg | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 12 |
4
|
TSV Neumarkt | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:12 | 10 |
5
|
UFC Hallein | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
6
|
USK Anif | 5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 9 |
7
|
USC Eugendorf | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:6 | 7 |
8
|
SV Strasswalchen | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:8 | 7 |
9
|
UFV Thalgau | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 7 |
10
|
UFC SV Hallwang | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:9 | 7 |
11
|
SV Bürmoos | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:8 | 7 |
12
|
ASV Salzburg | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:10 | 7 |
13
|
FC Puch | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:11 | 6 |
14
|
UFC Siezenheim | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | 3 |
15
|
SAK 1914 Salzburg | 5 | 0 | 1 | 4 | 8:19 | 1 |
16
|
SC Golling | 5 | 0 | 1 | 4 | 4:15 | 1 |