Union St. Martin/M - Union Mondsee (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Union St. Martin/M
Landesliga Oberosterreich | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Union St. Martin/M - SV Friedburg/Pöndorf | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | Vortuna Bad Leonfelden - Union St. Martin/M | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Union St. Martin/M - SV Gmundner Milch | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | Union Dietach - Union St. Martin/M | 0 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | Union St. Martin/M - Union Mondsee | 2 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-01-27 | Junge Wikinger Ried - Union St. Martin/M | 8 - 3 | |
2023-05-06 | Union St. Martin/M - Union Edelweiss | 1 - 1 |
Serie 7
Algemeen
Union Mondsee Met tegendoelpunten 20
Union Mondsee Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
Union Mondsee Beide teams scoren 5 van 5
Union Mondsee Winnaar eerste helft 4 van 5
Union Mondsee Less than 4.5 cards 10 van 10
Union St. Martin/M Geen winst 4
Union St. Martin/M Met tegendoelpunten 4
Union St. Martin/M - Union Mondsee
Oostenrijk Amateur, Landesliga Oberosterreich, match Union St. Martin/M - Union Mondsee, starttijd 2024-08-02 15:00:00 internationale tijd.
Union St. Martin/M en Union Mondsee neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Oberosterreich, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Union Mondsee
Landesliga Oberosterreich | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | SV Sedda Bad Schallerbach - Union Mondsee | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | Union Mondsee - Rohrbach-Berg | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | Union Ostermiething - Union Mondsee | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Union Mondsee - SV Bad Ischl | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | Union St. Martin/M - Union Mondsee | 2 - 2 | |
2023-04-21 | Eintracht Wels - Union Mondsee | 2 - 3 | |
2023-04-14 | Union Mondsee - UFC Stampfl-Bau Ostermiething | Uitgesteld |
Klassement
Landesliga Oberosterreich 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Sedda Bad Schallerbach | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 |
2
|
Vortuna Bad Leonfelden | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
3
|
SV Friedburg/Pöndorf | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 6 |
4
|
Union Dietach | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
5
|
Union Ostermiething | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
6
|
Union Edelweiss | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:7 | 6 |
7
|
Union Mondsee | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | 5 |
8
|
Union St. Martin/M | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
9
|
Union Raika Weisskirchen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
10
|
DSG Union HABAU Perg | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | 4 |
11
|
Rohrbach-Berg | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | 2 |
12
|
SV Bad Ischl | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | 2 |
13
|
ASK Sankt Valentin | 3 | 0 | 1 | 2 | 6:10 | 1 |
14
|
SV Gmundner Milch | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
15
|
SPG Pregarten | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 |
16
|
SV Grün Weiss Micheldorf | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | 0 |