Trafford FC - Ashton United FC , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Trafford FC
Northern Premier League - West Division | |||
Ronde 10 | |||
2024-10-05 | Trafford FC - Atherton Collieries AFC | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | Witton Albion - Trafford FC | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-24 | Clitheroe FC - Trafford FC | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Trafford FC - Chasetown | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | Runcorn Linnets - Trafford FC | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Trafford FC - Hanley Town | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-26 | Stalybridge Celtic - Trafford FC | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Trafford FC - Widnes FC | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-20 | Clitheroe FC - Trafford FC | Uitgesteld | |
Ronde 2 | |||
2024-08-13 | Trafford FC - Bootle FC | 0 - 1 |
Serie 12
Algemeen
Trafford FC + Ashton United FC Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Trafford FC + Ashton United FC Met tegendoelpunten 3
Ashton United FC Eerste team dat scoort 4 van 5
Ashton United FC Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Ashton United FC Beide teams scoren 5 van 7
Ashton United FC Less than 4.5 cards 10 van 10
Trafford FC Met tegendoelpunten 3
Trafford FC Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Trafford FC Beide teams scoren 4 van 5
Trafford FC Eerste tegendoelpunt 5 van 6
Trafford FC Less than 4.5 cards 8 van 8
Persoonlijke ontmoetingen
Trafford FC + Ashton United FC Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Trafford FC + Ashton United FC Beide teams scoren 6 van 7
Trafford FC + Ashton United FC Less than 4.5 cards 8 van 8
Ashton United FC Met tegendoelpunten 3
Trafford FC Met tegendoelpunten 8
Trafford FC - Ashton United FC
Wereld, Club Friendly Games, match Trafford FC - Ashton United FC, starttijd 2024-08-03 14:00:00 internationale tijd.
Trafford FC en Ashton United FC neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Ashton United FC
Northern Premier League, Premier Division | |||
Ronde 12 | |||
2024-09-28 | Ilkeston Town FC - Ashton United FC | - | |
Ronde 11 | |||
2024-09-21 | Ashton United FC - Prescot Cables | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-17 | Ashton United FC - Matlock Town | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | Whitby Town - Ashton United FC | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-10 | Macclesfield FC - Ashton United FC | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | Ashton United FC - Morpeth Town AFC | 0 - 1 | |
FA Cup, Qualification | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | Guiseley AFC - Ashton United FC | 3 - 0 | |
Northern Premier League, Premier Division | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-26 | FC United of Manchester - Ashton United FC | 1 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Ashton United FC - Workington | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-20 | Ashton United FC - Bamber Bridge | 0 - 0 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |