Atlética Francana - Comercial FC SP , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.1 | 2.1 | 2.1 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2.25 | 2.2 | 2.3 |
1.25 | 1.6 | 0.9 | Gemiddelde doelpunten |
0.6 | 0.8 | 0.4 |
0.85 | 0.5 | 1.2 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.65 | 1.4 | 1.9 |
Relatieve indicatoren
40%
Wint
40%
Trekt
20%
Verliezen
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 1.5
Over: 45%
Onder: 55%
Totaal 2.5
Over: 20%
Onder: 80%
Totaal 3.5
5%
Wint
45%
Trekt
50%
Verliezen
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 1.5
Over: 40%
Onder: 60%
Totaal 2.5
Over: 20%
Onder: 80%
Totaal 3.5
Evenementen: Atlética Francana
Copa Paulista | |||
Ronde 10 | |||
2024-08-17 | Botafogo FC SP - Atlética Francana | - | |
Ronde 8 | |||
2024-08-04 | Atlética Francana - Comercial FC SP | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-26 | Barretos - Atlética Francana | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-21 | Atlética Francana - Monte Azul SP | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Atlética Francana - Botafogo FC SP | - | |
Ronde 3 | |||
2024-06-30 | Comercial FC SP - Atlética Francana | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-23 | Atlética Francana - Barretos | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | Monte Azul SP - Atlética Francana | 1 - 1 | |
Paulista, Segunda Divisao U23 | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-12 | Atlética Francana - Rio Branco EC | 1 - 2 | |
2024-05-04 | Rio Branco EC - Atlética Francana | 2 - 0 |
Atlética Francana - Comercial FC SP
Brazilië, Copa Paulista, match Atlética Francana - Comercial FC SP, starttijd 2024-08-04 23:00:00 internationale tijd.
Atlética Francana en Comercial FC SP neemt deel aan het kampioenschap Copa Paulista, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Comercial FC SP
Copa Paulista | |||
Ronde 8 | |||
2024-08-04 | Atlética Francana - Comercial FC SP | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-21 | Comercial FC SP - Barretos | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Comercial FC SP - Monte Azul SP | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-09 | Botafogo FC SP - Comercial FC SP | - | |
2024-07-07 | Botafogo FC SP - Comercial FC SP | Uitgesteld | |
Ronde 3 | |||
2024-06-30 | Comercial FC SP - Atlética Francana | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-14 | Barretos - Comercial FC SP | 1 - 1 | |
Paulista, Série A2 | |||
Ronde 15 | |||
2024-03-16 | Comercial FC SP - Monte Azul SP | 1 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-03-10 | EC Taubate SP - Comercial FC SP | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-07 | Comercial FC SP - CA Juventus SP | 1 - 2 |
Klassement
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Votuporanguense | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
EC XV de Novembro de Jaú | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
3
|
Grêmio Prudente | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
4
|
VOCEM | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
5
|
Mirassol FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlética Francana | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2
|
Monte Azul SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3
|
Comercial FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4
|
Barretos | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
Botafogo FC SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
C.A. Taquaritinga | 3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2
|
Rio Claro FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
3
|
Grêmio São-Carlense | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
4
|
EC XV de Novembro SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
União São João | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rio Branco EC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
2
|
EC Sao Bento SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3
|
Primavera SP | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4
|
Capivariano FC SP | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
5
|
Red Bull Bragantino SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ad Sao Caetano | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
2
|
Associacao Portuguesa de Desportos | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
3
|
CA Juventus SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
4
|
Oeste FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
5
|
União Suzano AC | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | 2 |
6
|
EC SAO Bernardo SP | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Barretos | ||||||
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Barretos | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |