CA Juventus SP - Oeste FC SP , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.05 | 1.78 | 2.27 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2.05 | 2 | 2.11 |
1.15 | 1.11 | 1.18 | Gemiddelde doelpunten |
0.7 | 0.73 | 0.67 |
0.9 | 0.67 | 1.09 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.35 | 1.27 | 1.44 |
Relatieve indicatoren
40%
Wint
40%
Trekt
20%
Verliezen
Over: 65%
Onder: 35%
Totaal 1.5
Over: 30%
Onder: 70%
Totaal 2.5
Over: 15%
Onder: 85%
Totaal 3.5
20%
Wint
35%
Trekt
45%
Verliezen
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 1.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 2.5
Over: 20%
Onder: 80%
Totaal 3.5
Evenementen: CA Juventus SP
Copa Paulista | |||
Ronde 8 | |||
2024-08-04 | CA Juventus SP - Oeste FC SP | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-28 | CA Juventus SP - Ad Sao Caetano | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-20 | Associacao Portuguesa de Desportos - CA Juventus SP | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-13 | União Suzano AC - CA Juventus SP | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-07 | CA Juventus SP - EC SAO Bernardo SP | - | |
Ronde 3 | |||
2024-07-01 | Oeste FC SP - CA Juventus SP | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-22 | Ad Sao Caetano - CA Juventus SP | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | CA Juventus SP - Associacao Portuguesa de Desportos | 1 - 1 | |
Paulista, Série A2 | |||
Ronde 28 | |||
2024-04-06 | Velo Clube SP - CA Juventus SP | 0 - 0 | |
2024-03-31 | CA Juventus SP - Velo Clube SP | 0 - 1 |
CA Juventus SP - Oeste FC SP
Brazilië, Copa Paulista, match CA Juventus SP - Oeste FC SP, starttijd 2024-08-04 23:00:00 internationale tijd.
CA Juventus SP en Oeste FC SP neemt deel aan het kampioenschap Copa Paulista, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Oeste FC SP
Copa Paulista | |||
Ronde 8 | |||
2024-08-04 | CA Juventus SP - Oeste FC SP | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-27 | Oeste FC SP - Associacao Portuguesa de Desportos | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-21 | União Suzano AC - Oeste FC SP | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-13 | EC SAO Bernardo SP - Oeste FC SP | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-08 | Oeste FC SP - Ad Sao Caetano | - | |
Ronde 3 | |||
2024-07-01 | Oeste FC SP - CA Juventus SP | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-22 | Associacao Portuguesa de Desportos - Oeste FC SP | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-17 | Oeste FC SP - União Suzano AC | 0 - 0 | |
Paulista, Série A2 | |||
Ronde 15 | |||
2024-03-16 | Oeste FC SP - CA Juventus SP | 0 - 4 | |
Ronde 14 | |||
2024-03-09 | CA Linense SP - Oeste FC SP | 4 - 0 |
Klassement
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Votuporanguense | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
EC XV de Novembro de Jaú | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
3
|
VOCEM | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
4
|
Mirassol FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
5
|
Grêmio Prudente | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlética Francana | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2
|
Monte Azul SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3
|
Comercial FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4
|
Barretos | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
5
|
Botafogo FC SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
C.A. Taquaritinga | 3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2
|
Rio Claro FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
3
|
Grêmio São-Carlense | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
4
|
EC XV de Novembro SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
União São João | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rio Branco EC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
2
|
EC Sao Bento SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3
|
Primavera SP | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4
|
Capivariano FC SP | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
5
|
Red Bull Bragantino SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ad Sao Caetano | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
2
|
Associacao Portuguesa de Desportos | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
3
|
CA Juventus SP | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
4
|
Oeste FC SP | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
5
|
União Suzano AC | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | 2 |
6
|
EC SAO Bernardo SP | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Barretos | ||||||
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Barretos | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |