Korona Szydłowo - ULKS Ołdaki (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Korona Szydłowo
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Wkra Radzanów - Korona Szydłowo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Korona Szydłowo - Konopianka Konopki | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Korona Szydłowo - ULKS Ołdaki | 1 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Korona Szydłowo - Wkra Radzanów | 3 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Wkra Sochocin - Korona Szydłowo | 1 - 6 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Korona Szydłowo - Sona Nowe Miasto | 4 - 1 |
Serie 8
Algemeen
Korona Szydłowo + ULKS Ołdaki Beide teams scoren 4 van 5
Korona Szydłowo + ULKS Ołdaki Less than 4.5 cards 10 van 10
Korona Szydłowo Nederlagen 3
Korona Szydłowo Met tegendoelpunten 5
Korona Szydłowo Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
ULKS Ołdaki Geen nederlagen 3
ULKS Ołdaki Met tegendoelpunten 4
ULKS Ołdaki Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Korona Szydłowo - ULKS Ołdaki
Poland Amateur, Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, match Korona Szydłowo - ULKS Ołdaki, starttijd 2024-08-11 14:00:30 internationale tijd.
Korona Szydłowo en ULKS Ołdaki neemt deel aan het kampioenschap Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ULKS Ołdaki
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Konopianka Konopki - ULKS Ołdaki | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | ULKS Ołdaki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 7 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Korona Szydłowo - ULKS Ołdaki | 1 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | ULKS Ołdaki - Kurpik Kadzidło | 6 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wkra Sochocin - ULKS Ołdaki | 2 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | Tęcza Ojrzeń - ULKS Ołdaki | 3 - 2 |
Klassement
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wkra Bieżuń | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | 9 |
2
|
MKS Ciechanów | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Opia Opinogóra | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:5 | 9 |
4
|
ULKS Ołdaki | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 |
5
|
Konopianka Konopki | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
6
|
GKS Strzegowo | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
7
|
Rzekunianka Rzekuń | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
8
|
FC 2012 Różan | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
9
|
Kurpik Kadzidło | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:8 | 3 |
10
|
Kryształ Glinojeck | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
11
|
Gladiator Słoszewo | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
12
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:7 | 2 |
13
|
Korona Szydłowo | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
14
|
Sona Nowe Miasto | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
15
|
Wkra Radzanów | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | 0 |
16
|
Tęcza Ojrzeń | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | 0 |