Alcorcon AD - Getafe CF B (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Alcorcon AD
Primera Division RFEF | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | CD Alcoyano - Alcorcon AD | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | Alcorcon AD - Atlético Madrid | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | CF Fuenlabrada - Alcorcon AD | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | Alcorcon AD - Hercules CF | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | Yeclano Deportivo - Alcorcon AD | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-17 | Alcorcon AD - CD Atletico Baleares | 0 - 0 | |
2024-08-16 | Alcorcon AD - AD Unión Adarve | 2 - 0 | |
2024-08-10 | Alcorcon AD - Getafe CF B | 3 - 2 | |
2024-08-07 | Gimnastica Segoviana - Alcorcon AD | 1 - 5 | |
2024-08-03 | CF Talavera de La Reina - Alcorcon AD | 0 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.22
|
5.25
|
9.5
|
Click on the odds to view the odds history
Alcorcon AD - Getafe CF B
Wereld, Club Friendly Games, match Alcorcon AD - Getafe CF B, starttijd 2024-08-10 08:00:00 internationale tijd.
Alcorcon AD en Getafe CF B neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Getafe CF B
Segunda División B | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-22 | Getafe CF B - CD Unión Sur Yaiza | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-15 | Real Madrid C - Getafe CF B | - | |
2024-09-15 | Real Madrid Castilla - Getafe CF B | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | Getafe CF B - AD Unión Adarve | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | San Sebastian Reyes - Getafe CF B | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-21 | RSD Alcala - Getafe CF B | 0 - 0 | |
2024-08-17 | Getafe CF B - Real Avila CF | 2 - 0 | |
2024-08-10 | Alcorcon AD - Getafe CF B | 3 - 2 | |
Segunda División B | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | UD Marbella - Getafe CF B | 2 - 1 | |
2024-05-12 | Getafe CF B - UD Marbella | 0 - 0 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |