Aaskollen - Aassiden , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Aaskollen
3rd Division Group 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-26 | Aaskollen - Skeid 2 | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-17 | IL Flint - Aaskollen | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-10 | Aaskollen - Aassiden | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-14 | Aaskollen - Gamle Oslo FK | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Ullern - Aaskollen | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | Aaskollen - Frigg Oslo FK | 2 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Nordstrand - Aaskollen | 4 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Aaskollen - Asker | 3 - 4 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | Gamle Oslo FK - Aaskollen | 2 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-03 | KFUM Oslo II - Aaskollen | 3 - 1 |
Aaskollen - Aassiden
Noorwegen, 3rd Division Group 3, match Aaskollen - Aassiden, starttijd 2024-08-10 13:00:00 internationale tijd.
Aaskollen en Aassiden neemt deel aan het kampioenschap 3rd Division Group 3, Noorwegen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Aassiden
3rd Division Group 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-24 | Ullern - Aassiden | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-17 | Aassiden - Nordstrand | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-10 | Aaskollen - Aassiden | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-14 | Aassiden - Asker | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Frigg Oslo FK - Aassiden | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-28 | Aassiden - Ullern | 2 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-21 | Baerum - Aassiden | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Aassiden - Oppsal IF | 0 - 5 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | Sarpsborg 08 2 - Aassiden | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Aassiden - Frigg Oslo FK | 1 - 4 |
Klassement
3. Division, Group 3, 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Asker | 13 | 10 | 2 | 1 | 47:20 | 32 |
2
|
Nordstrand | 13 | 9 | 3 | 1 | 37:12 | 30 |
3
|
Gamle Oslo FK | 13 | 9 | 2 | 2 | 34:23 | 29 |
4
|
Frigg Oslo FK | 13 | 9 | 1 | 3 | 33:18 | 28 |
5
|
Baerum | 13 | 8 | 2 | 3 | 34:24 | 26 |
6
|
Sarpsborg 08 2 | 13 | 7 | 1 | 5 | 22:20 | 22 |
7
|
Oppsal IF | 13 | 6 | 1 | 6 | 31:23 | 19 |
8
|
KFUM Oslo II | 13 | 5 | 2 | 6 | 27:27 | 17 |
9
|
Ullern | 13 | 5 | 2 | 6 | 25:27 | 17 |
10
|
Aassiden | 13 | 4 | 1 | 8 | 20:35 | 13 |
11
|
IL Flint | 13 | 2 | 4 | 7 | 14:20 | 10 |
12
|
Aaskollen | 13 | 2 | 3 | 8 | 23:35 | 9 |
13
|
Skeid 2 | 13 | 1 | 2 | 10 | 16:45 | 5 |
14
|
Mjondalen 2 | 13 | 0 | 2 | 11 | 12:46 | 2 |