Frigg Oslo FK - IL Flint , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Frigg Oslo FK
3rd Division Group 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-24 | Frigg Oslo FK - Asker | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-20 | Mjondalen 2 - Frigg Oslo FK | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-10 | Frigg Oslo FK - IL Flint | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-11 | Skeid 2 - Frigg Oslo FK | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Frigg Oslo FK - Aassiden | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | Aaskollen - Frigg Oslo FK | 2 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Frigg Oslo FK - KFUM Oslo II | 6 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Sarpsborg 08 2 - Frigg Oslo FK | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-09 | Frigg Oslo FK - Skeid 2 | 6 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Aassiden - Frigg Oslo FK | 1 - 4 |
Frigg Oslo FK - IL Flint
Noorwegen, 3rd Division Group 3, match Frigg Oslo FK - IL Flint, starttijd 2024-08-10 12:00:00 internationale tijd.
Frigg Oslo FK en IL Flint neemt deel aan het kampioenschap 3rd Division Group 3, Noorwegen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: IL Flint
3rd Division Group 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-24 | IL Flint - Mjondalen 2 | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-17 | IL Flint - Aaskollen | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-10 | Frigg Oslo FK - IL Flint | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | IL Flint - Nordstrand | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Gamle Oslo FK - IL Flint | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | IL Flint - Oppsal IF | 3 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Asker - IL Flint | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | IL Flint - Baerum | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | Nordstrand - IL Flint | 3 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | IL Flint - Gamle Oslo FK | 2 - 2 |
Klassement
3. Division, Group 3, 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Asker | 13 | 10 | 2 | 1 | 47:20 | 32 |
2
|
Nordstrand | 13 | 9 | 3 | 1 | 37:12 | 30 |
3
|
Gamle Oslo FK | 13 | 9 | 2 | 2 | 34:23 | 29 |
4
|
Frigg Oslo FK | 13 | 9 | 1 | 3 | 33:18 | 28 |
5
|
Baerum | 13 | 8 | 2 | 3 | 34:24 | 26 |
6
|
Sarpsborg 08 2 | 13 | 7 | 1 | 5 | 22:20 | 22 |
7
|
Oppsal IF | 13 | 6 | 1 | 6 | 31:23 | 19 |
8
|
KFUM Oslo II | 13 | 5 | 2 | 6 | 27:27 | 17 |
9
|
Ullern | 13 | 5 | 2 | 6 | 25:27 | 17 |
10
|
Aassiden | 13 | 4 | 1 | 8 | 20:35 | 13 |
11
|
IL Flint | 13 | 2 | 4 | 7 | 14:20 | 10 |
12
|
Aaskollen | 13 | 2 | 3 | 8 | 23:35 | 9 |
13
|
Skeid 2 | 13 | 1 | 2 | 10 | 16:45 | 5 |
14
|
Mjondalen 2 | 13 | 0 | 2 | 11 | 12:46 | 2 |