Gwiazda Karsin - DKS Powiśle Dzierzgoń , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Gwiazda Karsin
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Gwiazda Karsin - DKS Powiśle Dzierzgoń | - | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 0 | |||
2023-09-20 | Victoria Kaliska - Gwiazda Karsin | 4 - 0 |
Serie 4
Algemeen
DKS Powiśle Dzierzgoń Met tegendoelpunten 8
DKS Powiśle Dzierzgoń Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
DKS Powiśle Dzierzgoń Beide teams scoren 6 van 7
DKS Powiśle Dzierzgoń Less than 4.5 cards 10 van 10
Gwiazda Karsin - DKS Powiśle Dzierzgoń
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, match Gwiazda Karsin - DKS Powiśle Dzierzgoń, starttijd 2024-08-10 12:00:00 internationale tijd.
Gwiazda Karsin en DKS Powiśle Dzierzgoń neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, Poland Amateur.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira in de stad Goiania , Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: DKS Powiśle Dzierzgoń
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Gwiazda Karsin - DKS Powiśle Dzierzgoń | - | |
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork | 2 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Gryf Słupsk - DKS Powiśle Dzierzgoń | 7 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Gryf Wejherowo | 1 - 6 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-02 | MKS Start Miastko - DKS Powiśle Dzierzgoń | 2 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | DKS Powiśle Dzierzgoń - MKS Solar Władysławowo | 6 - 2 |
Klassement
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amator Kiełpino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
MZKS Arka II Gdynia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Czarni II Pruszcz Gdański | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
GKS Gedania II Gdańsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AS Kolbudy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
KS Chwaszczyno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
MKS Solar Władysławowo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
OKS Janowo Rumia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
MKS Orkan Rumia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
MKS Orlęta Reda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
KS Osiczanka Osice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Sokół Bożepole Wielkie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Sporting Leźno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Start Mrzezino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
SKS Stoczniowiec Gdańsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Błękitni Stare Pole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
MLKS Borowiak Czersk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
KS Centrum Pelplin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
KP Gryf Tczew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Gwiazda Karsin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Kaszubia Kościerzyna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Mady Ostaszewo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Pogoń Prabuty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Rodło Kwidzyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
KS Skorzewo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Sławek Borzechowo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
LZS Styna Godziszewo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Victoria Kaliska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Wietcisa Skarszewy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 24/25: 2024-2025
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 2 24/25: 2024-2025
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 24/25: 2024-2025
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 2 24/25: 2024-2025
Plaats
Brazilië
land
Goiania
stad
Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira
Stadion