KS Słupia Kobylnica - Piast Człuchów (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Słupia Kobylnica
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 202 | |||
2024-09-17 | MKS Lew Lębork - KS Słupia Kobylnica | - | |
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | KS Słupia Kobylnica - KS Dolina Speranda Niepoględzie | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Granit Kończewo - KS Słupia Kobylnica | 4 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | KS Słupia Kobylnica - TS Pomorze Potęgowo | 6 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | KS Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Słupia Kobylnica | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | KS Słupia Kobylnica - Piast Człuchów | 2 - 0 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 0 | |||
2023-10-11 | KS Słupia Kobylnica - MKS Start Miastko | 2 - 4 |
Serie 2
Algemeen
Piast Człuchów Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Piast Człuchów Less than 4.5 cards 5 van 5
KS Słupia Kobylnica - Piast Człuchów
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Słupska, match KS Słupia Kobylnica - Piast Człuchów, starttijd 2024-08-10 13:00:00 internationale tijd.
KS Słupia Kobylnica en Piast Człuchów neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa Słupska, Poland Amateur.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira in de stad Goiania , Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Piast Człuchów
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | GTS Czarna Dąbrówka - Piast Człuchów | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Piast Człuchów - GKS Myśliwiec Tuchomie | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | LKS Sokół Wyczechy - Piast Człuchów | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Piast Człuchów - KS Unison Machowino | 8 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | KS Słupia Kobylnica - Piast Człuchów | 2 - 0 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 0 | |||
2023-11-08 | Piast Człuchów - Pogoń Lębork | 1 - 2 |
Klassement
Klasa Okręgowa Słupska 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
MKS Start Miastko | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
3
|
Gryf II Słupsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 27:3 | 9 |
4
|
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
5
|
Piast Człuchów | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
6
|
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7
|
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:10 | 6 |
8
|
Granit Kończewo | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
9
|
Kaszubia Studzienice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
10
|
MKS Debrzno | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
11
|
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:9 | 6 |
12
|
GKS Myśliwiec Tuchomie | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | 4 |
13
|
GTS Czarna Dąbrówka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:19 | 3 |
14
|
Jantar Ustka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
15
|
KS Unison Machowino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:21 | 0 |
16
|
Lider Rychnowy | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |
Plaats
Brazilië
land
Goiania
stad
Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira
Stadion