Torpedo Miass - FC Metallurg Lipetsk , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.25 | 2.3 | 2.2 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2.2 | 1.9 | 2.5 |
0.85 | 0.9 | 0.8 | Gemiddelde doelpunten |
0.7 | 0.7 | 0.7 |
1.4 | 1.4 | 1.4 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.5 | 1.2 | 1.8 |
Relatieve indicatoren
20%
Wint
30%
Trekt
50%
Verliezen
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 1.5
Over: 40%
Onder: 60%
Totaal 2.5
Over: 15%
Onder: 85%
Totaal 3.5
20%
Wint
30%
Trekt
50%
Verliezen
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 1.5
Over: 40%
Onder: 60%
Totaal 2.5
Over: 20%
Onder: 80%
Totaal 3.5
Evenementen: Torpedo Miass
2. Liga, Division A | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | Torpedo Miass - Irtysh Omsk | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FC Murom - Torpedo Miass | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Torpedo Miass - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | FC Dynamo Bryansk - Torpedo Miass | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Torpedo Miass - Rodina 2 Moscow | 1 - 1 | |
Ronde 18 | |||
2024-06-09 | FC Kaluga - Torpedo Miass | 1 - 3 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-02 | Torpedo Miass - FC Dynamo Bryansk | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-29 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 2 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-25 | FC Volga Ulyanovsk - Torpedo Miass | 4 - 0 |
Torpedo Miass - FC Metallurg Lipetsk
Rusland, 2. Liga, Division A, match Torpedo Miass - FC Metallurg Lipetsk, starttijd 2024-08-10 15:00:00 internationale tijd.
Torpedo Miass en FC Metallurg Lipetsk neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Metallurg Lipetsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | FC Dynamo Bryansk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FC Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Torpedo Miass - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | FC Metallurg Lipetsk - FC Volga Ulyanovsk | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FC Metallurg Lipetsk - Krasnodar-2 | 2 - 2 | |
Ronde 18 | |||
2024-06-08 | FC Murom - FC Metallurg Lipetsk | 0 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-03 | FC Metallurg Lipetsk - Veles Moscow | 0 - 3 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-26 | FK Ufa - FC Metallurg Lipetsk | 6 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-19 | FC Metallurg Lipetsk - FC Novosibirsk | 0 - 0 |
Klassement
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kaluga | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
Leningradets | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
FC Chelyabinsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
4
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
5
|
Veles Moscow | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
Spartak Kostroma | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Avangard Kursk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
PFC Kuban | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
FC Novosibirsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
Volgar Astrakhan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Khimik Dzerzhinsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
Irtysh Omsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
Krasnodar-2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
5
|
FC Metallurg Lipetsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
Rodina 2 Moscow | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Torpedo Miass | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
FC Dynamo Bryansk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
9
|
FC Murom | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
10
|
FC Volga Ulyanovsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |