America RN - Visao Celeste EC RN , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: America RN
U20 Potiguar | |||
Ronde 7 | |||
2024-08-24 | America RN - SCP Estrela Potiguar U20 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-18 | Globo FC U20 - America RN | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-11 | America RN - Visao Celeste EC RN | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-08 | Fábrica de Craques U20 - America RN | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-03 | Rio Grande SAF U20 - America RN | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-27 | America RN - ABC FC RN | 0 - 1 | |
U20 Copa Sao Paulo de Juniores | |||
Ronde 3 | |||
2024-01-10 | Sfera FC U20 - America RN | 2 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-01-07 | Botafogo SP - America RN | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-01-04 | America RN - Fast Clube U20 | 0 - 0 |
America RN - Visao Celeste EC RN
Brazilië, U20 Potiguar, match America RN - Visao Celeste EC RN, starttijd 2024-08-11 11:00:48 internationale tijd.
America RN en Visao Celeste EC RN neemt deel aan het kampioenschap U20 Potiguar, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Visao Celeste EC RN
U20 Potiguar | |||
Ronde 7 | |||
2024-08-24 | Visao Celeste EC RN - Fábrica de Craques U20 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-17 | ABC FC RN - Visao Celeste EC RN | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-14 | Visao Celeste EC RN - Globo FC U20 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-11 | America RN - Visao Celeste EC RN | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-05 | SCP Estrela Potiguar U20 - Visao Celeste EC RN | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-28 | Visao Celeste EC RN - Rio Grande SAF U20 | 1 - 4 | |
Ronde 0 | |||
2023-09-10 | Visao Celeste EC RN - Potyguar Seridoense U20 | 1 - 6 | |
Ronde 27 | |||
2023-09-06 | Potyguar Seridoense U20 - Visao Celeste EC RN | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2023-08-26 | Alecrim U20 - Visao Celeste EC RN | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2023-08-19 | Visao Celeste EC RN - ABC FC RN | 1 - 2 |
Klassement
U20 Potiguar - Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rio Grande SAF U20 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2
|
Fábrica de Craques U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
ABC FC RN | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
America RN | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
5
|
Globo FC U20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Visao Celeste EC RN | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
7
|
SCP Estrela Potiguar U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
U20 Potiguar - Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quinho FC U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
Potyguar Seridoense U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
CE Força e Luz U20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Club Laguna U20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
Riachuelo AC U20 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | 1 |
6
|
Parnamirim U20 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 |
U20 Potiguar - Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Globo FC U20 | ||||||
|
ABC FC RN | ||||||
|
Visao Celeste EC RN | ||||||
|
SCP Estrela Potiguar U20 | ||||||
|
America RN | ||||||
|
Fábrica de Craques U20 | ||||||
|
Rio Grande SAF U20 |
U20 Potiguar - Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CE Força e Luz U20 | ||||||
|
Potyguar Seridoense U20 | ||||||
|
Club Laguna U20 | ||||||
|
Riachuelo AC U20 | ||||||
|
Parnamirim U20 | ||||||
|
Quinho FC U20 |
U20 Potiguar - Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Globo FC U20 | ||||||
|
ABC FC RN | ||||||
|
Visao Celeste EC RN | ||||||
|
SCP Estrela Potiguar U20 | ||||||
|
America RN | ||||||
|
Fábrica de Craques U20 | ||||||
|
Rio Grande SAF U20 |
U20 Potiguar - Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CE Força e Luz U20 | ||||||
|
Potyguar Seridoense U20 | ||||||
|
Club Laguna U20 | ||||||
|
Riachuelo AC U20 | ||||||
|
Parnamirim U20 | ||||||
|
Quinho FC U20 |