CD Laja Histórico - Lota Schwager (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CD Laja Histórico
Tercera División B | |||
Ronde 22 | |||
2024-09-29 | CD Laja Histórico - CSD Buenos Aires de Parral | - | |
Ronde 21 | |||
2024-09-15 | CSDC Malleco Unido - CD Laja Histórico | - | |
Ronde 20 | |||
2024-09-08 | CD Laja Histórico - Deportes Naval | - | |
Ronde 19 | |||
2024-08-31 | Deportivo Meza - CD Laja Histórico | 1 - 2 | |
Ronde 18 | |||
2024-08-25 | CD Laja Histórico - Independiente de Cauquenes | 2 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-08-17 | CD Municipal de Paillaco - CD Laja Histórico | 2 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-08-11 | CD Laja Histórico - Lota Schwager | 0 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-08-03 | CDSC Deportes Rancagua - CD Laja Histórico | 3 - 0 |
Serie 4
Algemeen
Lota Schwager Geen nederlagen 3
Lota Schwager Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Lota Schwager Less than 4.5 cards 8 van 8
CD Laja Histórico Less than 4.5 cards 5 van 5
CD Laja Histórico - Lota Schwager
Chile Amateur, Tercera División B, match CD Laja Histórico - Lota Schwager, starttijd 2024-08-11 19:30:00 internationale tijd.
CD Laja Histórico en Lota Schwager neemt deel aan het kampioenschap Tercera División B, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Lota Schwager
Tercera División B | |||
Ronde 22 | |||
2024-09-29 | Lota Schwager - Deportes Naval | - | |
Ronde 21 | |||
2024-09-15 | Deportivo Meza - Lota Schwager | - | |
Ronde 20 | |||
2024-09-08 | Lota Schwager - Independiente de Cauquenes | - | |
Ronde 19 | |||
2024-08-31 | CD Municipal de Paillaco - Lota Schwager | 2 - 1 | |
Ronde 18 | |||
2024-08-25 | CD República Independiente de Hualqui - Lota Schwager | 0 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-08-18 | Lota Schwager - CDSC Deportes Rancagua | 5 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-08-11 | CD Laja Histórico - Lota Schwager | 0 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-08-03 | Lota Schwager - Deportes Tomé | 2 - 0 |
Klassement
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quintero Unido FC | 19 | 15 | 2 | 2 | 54:14 | 47 |
2
|
Deportes Vallenar | 19 | 14 | 2 | 3 | 38:20 | 44 |
3
|
Atlético Oriente | 20 | 13 | 4 | 3 | 47:11 | 43 |
4
|
Futuro FC | 19 | 10 | 4 | 5 | 31:19 | 34 |
5
|
CSD Municipal Ovalle | 19 | 10 | 3 | 6 | 38:30 | 33 |
6
|
CDS Cultural Maipú | 19 | 10 | 3 | 6 | 30:23 | 33 |
7
|
CD Julio Covarrubias | 18 | 8 | 2 | 8 | 28:32 | 26 |
8
|
Municipal María Pinto FC | 19 | 6 | 5 | 8 | 19:25 | 23 |
9
|
CEFF Copiapó | 19 | 6 | 1 | 12 | 24:40 | 19 |
10
|
CD Adriana Cousiño | 19 | 3 | 1 | 15 | 13:49 | 10 |
11
|
EFC Conchalí | 19 | 2 | 4 | 13 | 14:40 | 10 |
12
|
Coliseo FC | 19 | 0 | 3 | 16 | 12:45 | 3 |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CDSC Aguará | 19 | 14 | 5 | 0 | 46:10 | 47 |
2
|
CDS Provincial Talagante | 19 | 13 | 5 | 1 | 53:17 | 44 |
3
|
Deportivo Pumanque | 19 | 11 | 5 | 3 | 41:21 | 38 |
4
|
Curacaví FC | 19 | 10 | 6 | 3 | 39:23 | 36 |
5
|
CD Tricolor de Paine | 19 | 9 | 3 | 7 | 29:22 | 30 |
6
|
Rancagua Sur | 19 | 8 | 3 | 8 | 24:23 | 27 |
7
|
Gol Y Gol | 19 | 6 | 7 | 6 | 30:23 | 25 |
8
|
CSD Cajón del Maipo | 19 | 5 | 5 | 9 | 27:34 | 20 |
9
|
Deportivo La Granja FC | 19 | 3 | 7 | 9 | 35:50 | 16 |
10
|
CD Ferroviarios de Chile | 19 | 4 | 3 | 12 | 22:34 | 15 |
11
|
San Bernardo Unido | 19 | 2 | 4 | 13 | 22:45 | 10 |
12
|
CD Pirque | 19 | 1 | 3 | 15 | 8:74 | 6 |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSDC Malleco Unido | 19 | 14 | 1 | 4 | 44:14 | 43 |
2
|
Deportes Naval | 19 | 13 | 4 | 2 | 43:15 | 43 |
3
|
Lota Schwager | 19 | 13 | 2 | 4 | 41:20 | 41 |
4
|
CSD Buenos Aires de Parral | 19 | 13 | 2 | 4 | 37:23 | 41 |
5
|
CDSC Deportes Rancagua | 19 | 11 | 0 | 8 | 36:25 | 33 |
6
|
CD Laja Histórico | 19 | 8 | 6 | 5 | 23:20 | 30 |
7
|
Deportivo Meza | 19 | 8 | 4 | 7 | 25:18 | 28 |
8
|
CD Municipal de Paillaco | 19 | 7 | 4 | 8 | 41:45 | 25 |
9
|
CD República Independiente de Hualqui | 19 | 6 | 3 | 10 | 26:36 | 21 |
10
|
Pilmahue | 19 | 2 | 4 | 13 | 23:38 | 10 |
11
|
Deportes Tomé | 19 | 2 | 1 | 16 | 7:54 | 7 |
12
|
Independiente de Cauquenes | 19 | 1 | 1 | 17 | 11:49 | 4 |