Quintero Unido FC - CEFF Copiapó (5-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Quintero Unido FC
Tercera División B | |||
Ronde 21 | |||
2024-09-15 | Quintero Unido FC - Futuro FC | - | |
Ronde 20 | |||
2024-09-08 | CD Julio Covarrubias - Quintero Unido FC | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-01 | Quintero Unido FC - EFC Conchalí | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-25 | Coliseo FC - Quintero Unido FC | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-17 | Quintero Unido FC - Deportes Vallenar | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-11 | Quintero Unido FC - CEFF Copiapó | 5 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-08-04 | CDS Cultural Maipú - Quintero Unido FC | Uitgesteld | |
Ronde 14 | |||
2024-07-27 | Quintero Unido FC - Municipal María Pinto FC | 2 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-20 | CD Adriana Cousiño - Quintero Unido FC | 0 - 5 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-13 | Quintero Unido FC - CSD Municipal Ovalle | 4 - 1 |
Serie 8
Algemeen
Quintero Unido FC Zeges 8
Quintero Unido FC Geen nederlagen 13
Quintero Unido FC Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
Quintero Unido FC Less than 4.5 cards 10 van 10
CEFF Copiapó Nederlagen 3
CEFF Copiapó Met tegendoelpunten 3
CEFF Copiapó Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
CEFF Copiapó Less than 4.5 cards 9 van 9
Quintero Unido FC - CEFF Copiapó
Chile Amateur, Tercera División B, match Quintero Unido FC - CEFF Copiapó, starttijd 2024-08-11 16:00:00 internationale tijd.
Quintero Unido FC en CEFF Copiapó neemt deel aan het kampioenschap Tercera División B, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CEFF Copiapó
Tercera División B | |||
Ronde 21 | |||
2024-09-15 | CEFF Copiapó - Atlético Oriente | - | |
Ronde 20 | |||
2024-09-08 | Futuro FC - CEFF Copiapó | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-01 | CEFF Copiapó - CD Julio Covarrubias | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-25 | EFC Conchalí - CEFF Copiapó | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-18 | CEFF Copiapó - Coliseo FC | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-11 | Quintero Unido FC - CEFF Copiapó | 5 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-08-03 | CEFF Copiapó - Deportes Vallenar | 1 - 4 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-28 | CEFF Copiapó - CDS Cultural Maipú | 0 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-20 | Municipal María Pinto FC - CEFF Copiapó | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-14 | CEFF Copiapó - CD Adriana Cousiño | 7 - 0 |
Klassement
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quintero Unido FC | 15 | 13 | 1 | 1 | 45:9 | 40 |
2
|
Deportes Vallenar | 17 | 11 | 4 | 2 | 32:17 | 37 |
3
|
Atlético Oriente | 17 | 10 | 5 | 2 | 35:9 | 35 |
4
|
CSD Municipal Ovalle | 17 | 9 | 3 | 5 | 34:22 | 30 |
5
|
Futuro FC | 17 | 9 | 3 | 5 | 29:20 | 30 |
6
|
CDS Cultural Maipú | 15 | 8 | 2 | 5 | 23:17 | 26 |
7
|
CD Julio Covarrubias | 16 | 6 | 2 | 8 | 21:29 | 20 |
8
|
Municipal María Pinto FC | 15 | 5 | 3 | 7 | 16:22 | 18 |
9
|
CEFF Copiapó | 16 | 5 | 1 | 10 | 22:35 | 16 |
10
|
CD Adriana Cousiño | 16 | 3 | 1 | 12 | 11:40 | 10 |
11
|
EFC Conchalí | 16 | 1 | 4 | 11 | 12:35 | 7 |
12
|
Coliseo FC | 15 | 0 | 3 | 12 | 11:36 | 3 |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CDS Provincial Talagante | 16 | 12 | 3 | 1 | 48:14 | 39 |
2
|
CDSC Aguará | 16 | 11 | 5 | 0 | 40:8 | 38 |
3
|
Deportivo Pumanque | 16 | 10 | 3 | 3 | 33:17 | 33 |
4
|
Curacaví FC | 16 | 9 | 4 | 3 | 35:20 | 31 |
5
|
CD Tricolor de Paine | 16 | 9 | 3 | 4 | 28:17 | 30 |
6
|
Rancagua Sur | 16 | 7 | 1 | 8 | 21:21 | 22 |
7
|
Gol Y Gol | 16 | 5 | 6 | 5 | 22:17 | 21 |
8
|
CSD Cajón del Maipo | 16 | 3 | 5 | 8 | 22:30 | 14 |
9
|
Deportivo La Granja FC | 16 | 3 | 5 | 8 | 32:45 | 14 |
10
|
CD Ferroviarios de Chile | 16 | 3 | 4 | 9 | 19:28 | 13 |
11
|
San Bernardo Unido | 16 | 1 | 3 | 12 | 17:41 | 6 |
12
|
CD Pirque | 16 | 1 | 2 | 13 | 7:66 | 5 |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes Naval | 16 | 11 | 4 | 1 | 36:14 | 37 |
2
|
Lota Schwager | 16 | 11 | 2 | 3 | 33:17 | 35 |
3
|
CSDC Malleco Unido | 16 | 11 | 1 | 4 | 37:12 | 34 |
4
|
CSD Buenos Aires de Parral | 15 | 10 | 2 | 3 | 29:18 | 32 |
5
|
CDSC Deportes Rancagua | 16 | 9 | 0 | 7 | 24:16 | 27 |
6
|
CD Laja Histórico | 16 | 6 | 5 | 5 | 17:16 | 23 |
7
|
Deportivo Meza | 16 | 6 | 4 | 6 | 18:16 | 22 |
8
|
CD Municipal de Paillaco | 16 | 6 | 3 | 7 | 35:35 | 21 |
9
|
CD República Independiente de Hualqui | 16 | 6 | 3 | 7 | 24:27 | 21 |
10
|
Pilmahue | 16 | 2 | 4 | 10 | 23:32 | 10 |
11
|
Deportes Tomé | 16 | 2 | 0 | 14 | 7:46 | 6 |
12
|
Independiente de Cauquenes | 15 | 1 | 0 | 14 | 6:40 | 3 |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |