SG Landwehrhagen/Benterode II - FSC Lohfelden II (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SG Landwehrhagen/Benterode II
Kreisliga A Kassel | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | SG Landwehrhagen/Benterode II - AnadoluSpor Baunatal II | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-15 | SV 1890 Nordshausen II - SG Landwehrhagen/Benterode II | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-08 | SG Landwehrhagen/Benterode II - TSV Hertingshausen II | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-01 | HNK Hajduk 96 Kassel - SG Landwehrhagen/Benterode II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | SG Landwehrhagen/Benterode II - FSV Kassel | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | SBV 07 Kassel - SG Landwehrhagen/Benterode II | 9 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | SG Landwehrhagen/Benterode II - FSC Lohfelden II | 2 - 1 | |
Kreispokal der Reserven Kassel | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-07 | VfL Kassel II - SG Landwehrhagen/Benterode II | 2 - 2 | |
Kreisliga A Kassel | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | SpVgg Olympia 1914 Kassel - SG Landwehrhagen/Benterode II | 4 - 0 |
Serie 8
Algemeen
FSC Lohfelden II Met tegendoelpunten 6
FSC Lohfelden II Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
FSC Lohfelden II Beide teams scoren 5 van 6
FSC Lohfelden II Less than 4.5 cards 7 van 8
SG Landwehrhagen/Benterode II Nederlagen 9
SG Landwehrhagen/Benterode II Met tegendoelpunten 9
SG Landwehrhagen/Benterode II Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
SG Landwehrhagen/Benterode II Less than 4.5 cards 9 van 10
SG Landwehrhagen/Benterode II - FSC Lohfelden II
Duitsland Amateur, Kreisliga A Kassel, match SG Landwehrhagen/Benterode II - FSC Lohfelden II, starttijd 2024-08-11 10:30:00 internationale tijd.
SG Landwehrhagen/Benterode II en FSC Lohfelden II neemt deel aan het kampioenschap Kreisliga A Kassel, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FSC Lohfelden II
Kreisliga A Kassel | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | FSC Lohfelden II - HNK Hajduk 96 Kassel | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-15 | FSV Kassel - FSC Lohfelden II | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-08 | FSC Lohfelden II - SBV 07 Kassel | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-01 | DJK Zagreb Kroatien Kassel - FSC Lohfelden II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | SpVgg Olympia 1914 Kassel - FSC Lohfelden II | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | FSC Lohfelden II - SG Escherode/Uschlag | 0 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | SG Landwehrhagen/Benterode II - FSC Lohfelden II | 2 - 1 | |
Kreispokal der Reserven Kassel | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-07 | Albanischer FC Kassel II - FSC Lohfelden II | 2 - 1 | |
Kreisliga A Kassel | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | FSC Lohfelden II - TSG Sandershausen II | 7 - 1 | |
Kreispokal der Reserven Kassel | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-28 | SG Söhrewald II - FSC Lohfelden II | 1 - 8 |
Klassement
Kreisliga A Kassel - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SpVgg Olympia 1914 Kassel | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:1 | 9 |
2
|
SBV 07 Kassel | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:2 | 9 |
3
|
TSV Hertingshausen II | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:4 | 9 |
4
|
FSV Kassel | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:7 | 7 |
5
|
AnadoluSpor Baunatal II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 |
6
|
1. CBC Sport 1894 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
7
|
FSC Lohfelden II | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:6 | 3 |
8
|
SG Escherode/Uschlag | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:7 | 3 |
9
|
SG Landwehrhagen/Benterode II | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:14 | 3 |
10
|
SG Söhrewald | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |
11
|
HNK Hajduk 96 Kassel | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:11 | 1 |
12
|
DJK Zagreb Kroatien Kassel | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
13
|
SV 1890 Nordshausen II | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
14
|
TSG Sandershausen II | 3 | 0 | 0 | 3 | 6:15 | 0 |
Kreisliga A Kassel - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TSG Wilhelmshöhe II | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 9 |
2
|
SG Ahnatal II | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | 6 |
3
|
FSC Dynamo Windrad Kassel | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | 6 |
4
|
VfL Kassel II | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:6 | 4 |
5
|
TSV 1945 Rothwesten II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
6
|
SV Fortuna Kassel 1961 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
7
|
FC Bosporus Kassel II | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:8 | 3 |
8
|
Kasseler SV 1951 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
9
|
RSV Eintracht Vellmar | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | 3 |
10
|
SSV 1951 Kassel | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
11
|
SV Türkgücü Kassel II | 3 | 0 | 1 | 2 | 7:15 | 1 |
12
|
Spielverein 06 Kassel | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:10 | 0 |
13
|
SV Germania 1970 Kassel | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
14
|
FC Hermannia 09 Kassel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |