SKNV St. Pölten II - St. Peter in der Au , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SKNV St. Pölten II
Landesliga Niederosterreich | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-01 | SKNV St. Pölten II - Sparkasse Zwettl | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | Korneuburg ASC Marathon - SKNV St. Pölten II | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | SKNV St. Pölten II - SC Retz | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | SCU Ardagger - SKNV St. Pölten II | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | SKNV St. Pölten II - St. Peter in der Au | - | |
Club Friendly Games | |||
2023-07-14 | FC Marchfeld Donauauen - SKNV St. Pölten II | 1 - 0 | |
2023-05-01 | ASV Schrems - SKNV St. Pölten II | 1 - 1 | |
2023-04-28 | SV Waidhofen/Thaya - SKNV St. Pölten II | 2 - 1 | |
2023-04-06 | SKNV St. Pölten II - SV Haitzendorf | 1 - 1 | |
2023-03-31 | SC Ortmann - SKNV St. Pölten II | 2 - 0 |
Serie 2
Algemeen
SKNV St. Pölten II Geen winst 8
SKNV St. Pölten II Less than 4.5 cards 10 van 10
SKNV St. Pölten II - St. Peter in der Au
Oostenrijk Amateur, Landesliga Niederosterreich, match SKNV St. Pölten II - St. Peter in der Au, starttijd 2024-08-10 16:30:00 internationale tijd.
SKNV St. Pölten II en St. Peter in der Au neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Niederosterreich, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: St. Peter in der Au
Landesliga Niederosterreich | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-01 | St. Peter in der Au - SCU Ardagger | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | Nordea Admira - St. Peter in der Au | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | SC Ortmann - St. Peter in der Au | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | St. Peter in der Au - SCU Kilb | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | SKNV St. Pölten II - St. Peter in der Au | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-02-06 | SCU Ardagger - St. Peter in der Au | 1 - 1 |
Klassement
Landesliga Niederosterreich 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Ortmann | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
SC Retz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Scheiblingkirchen-Warth USV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Korneuburg ASC Marathon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
SCU Ardagger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
SV Stockerau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
ASV Schrems | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
USC Indat Rohrbach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Sparkasse Zwettl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
1. Wiener Neustadter SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Nordea Admira | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
SCU Kilb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
SV Langenrohr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
SKNV St. Pölten II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
St. Peter in der Au | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
ASK Ybbs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Landesliga Niederosterreich 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Ortmann | ||||||
|
SC Retz | ||||||
|
Scheiblingkirchen-Warth USV | ||||||
|
Korneuburg ASC Marathon | ||||||
|
SCU Ardagger | ||||||
|
SV Stockerau | ||||||
|
ASV Schrems | ||||||
|
USC Indat Rohrbach | ||||||
|
Sparkasse Zwettl | ||||||
|
1. Wiener Neustadter SC | ||||||
|
Nordea Admira | ||||||
|
SCU Kilb | ||||||
|
SV Langenrohr | ||||||
|
SKNV St. Pölten II | ||||||
|
St. Peter in der Au | ||||||
|
ASK Ybbs |
Landesliga Niederosterreich 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Ortmann | ||||||
|
SC Retz | ||||||
|
Scheiblingkirchen-Warth USV | ||||||
|
Korneuburg ASC Marathon | ||||||
|
SCU Ardagger | ||||||
|
SV Stockerau | ||||||
|
ASV Schrems | ||||||
|
USC Indat Rohrbach | ||||||
|
Sparkasse Zwettl | ||||||
|
1. Wiener Neustadter SC | ||||||
|
Nordea Admira | ||||||
|
SCU Kilb | ||||||
|
SV Langenrohr | ||||||
|
SKNV St. Pölten II | ||||||
|
St. Peter in der Au | ||||||
|
ASK Ybbs |