USK Anif - SV Strasswalchen (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: USK Anif
Landesliga Salzburg | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | USK Anif - USC Eugendorf | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | Seekirchen - USK Anif | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | USK Anif - TSU Bramberg | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | FC Puch - USK Anif | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | USK Anif - SV Strasswalchen | 2 - 1 |
Serie 8
Algemeen
USK Anif + SV Strasswalchen Less than 4.5 cards 10 van 10
USK Anif Geen nederlagen 3
USK Anif Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
SV Strasswalchen Geen winst 6
SV Strasswalchen Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
SV Strasswalchen Beide teams scoren 6 van 7
SV Strasswalchen Verliezer eerste helft 5 van 7
Persoonlijke ontmoetingen
SV Strasswalchen Met tegendoelpunten 3
USK Anif - SV Strasswalchen
Oostenrijk Amateur, Landesliga Salzburg, match USK Anif - SV Strasswalchen, starttijd 2024-08-09 16:30:00 internationale tijd.
USK Anif en SV Strasswalchen neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Salzburg, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SV Strasswalchen
Landesliga Salzburg | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-06 | SV Strasswalchen - FC Puch | 3 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | SV Strasswalchen - TSV Neumarkt | 4 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | ASV Salzburg - SV Strasswalchen | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | SV Strasswalchen - UFC SV Hallwang | geannuleerd | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | USK Anif - SV Strasswalchen | 2 - 1 |
Klassement
Landesliga Salzburg 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Seekirchen | 6 | 6 | 0 | 0 | 25:3 | 18 |
2
|
TSU Bramberg | 6 | 5 | 0 | 1 | 15:4 | 15 |
3
|
Scholz Grödig | 6 | 5 | 0 | 1 | 16:6 | 15 |
4
|
USK Anif | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:6 | 10 |
5
|
TSV Neumarkt | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:12 | 10 |
6
|
UFC Hallein | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
7
|
USC Eugendorf | 6 | 2 | 2 | 2 | 12:7 | 8 |
8
|
UFV Thalgau | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 8 |
9
|
SV Strasswalchen | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:8 | 7 |
10
|
SV Bürmoos | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | 7 |
11
|
ASV Salzburg | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:14 | 7 |
12
|
UFC SV Hallwang | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:19 | 7 |
13
|
FC Puch | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:11 | 6 |
14
|
SAK 1914 Salzburg | 6 | 1 | 1 | 4 | 12:19 | 4 |
15
|
UFC Siezenheim | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:14 | 4 |
16
|
SC Golling | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | 1 |
17
|
DSG Union HABAU Perg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
18
|
SV Sedda Bad Schallerbach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
19
|
SV Bad Ischl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
20
|
Union Dietach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
21
|
SV Friedburg/Pöndorf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
22
|
Union St. Martin/M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |