Olimp Gościno - Dąb Dębno (2-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Olimp Gościno
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Olimp Gościno - Iskierka Szczecin | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Gwardia Koszalin - Olimp Gościno | 4 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Olimp Gościno - Dąb Dębno | 2 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Sparta Gryfice - Olimp Gościno | 5 - 2 | |
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Olimp Gościno - Błękitni II Stargard | 2 - 2 |
Serie 9
Algemeen
Olimp Gościno Geen winst 4
Olimp Gościno Met tegendoelpunten 4
Olimp Gościno Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Olimp Gościno Less than 4.5 cards 9 van 10
Dąb Dębno Met tegendoelpunten 3
Dąb Dębno Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
Dąb Dębno Beide teams scoren 4 van 5
Dąb Dębno Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Olimp Gościno + Dąb Dębno Met tegendoelpunten 3
Olimp Gościno - Dąb Dębno
Poland Amateur, IV. Liga - Zachodniopomorski, match Olimp Gościno - Dąb Dębno, starttijd 2024-08-15 11:00:29 internationale tijd.
Olimp Gościno en Dąb Dębno neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Zachodniopomorski, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dąb Dębno
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Sparta Gryfice - Dąb Dębno | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Dąb Dębno - GKS Manowo | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Olimp Gościno - Dąb Dębno | 2 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Dąb Dębno - Błękitni II Stargard | 3 - 1 | |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz | 4 - 3 |
Klassement
IV. Liga - Zachodniopomorska 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dąb Dębno | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:3 | 12 |
2
|
ZKS Kluczevia Stargard | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:4 | 12 |
3
|
Iskierka Szczecin | 4 | 3 | 1 | 0 | 15:1 | 10 |
4
|
Gwardia Koszalin | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:0 | 10 |
5
|
Sparta Gryfice | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:7 | 9 |
6
|
Mechanik Bobolice | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:8 | 7 |
7
|
Chemik Police | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:7 | 6 |
8
|
Baltyk Koszalin | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | 6 |
9
|
Ina Goleniów | 4 | 2 | 0 | 2 | 12:10 | 6 |
10
|
MKP Szczecinek | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 6 |
11
|
Gavia Choszczno | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:12 | 6 |
12
|
Biali Sądów | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:8 | 5 |
13
|
Błękitni II Stargard | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:15 | 3 |
14
|
Orzeł Wałcz | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:14 | 3 |
15
|
Darłovia Darłowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | 2 |
16
|
Kotwica II Kołobrzeg | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:14 | 1 |
17
|
GKS Manowo | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:13 | 0 |
18
|
Olimp Gościno | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:20 | 0 |