Polonia II Warszawa - PAF Płońsk (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Polonia II Warszawa
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Marcovia Marki - Polonia II Warszawa | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Polonia II Warszawa - MKS Narew 1962 Ostrołęka | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Wkra Żuromin - Polonia II Warszawa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Polonia II Warszawa - Kasztelan Sierpc | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | Mazur Gostynin - Polonia II Warszawa | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Polonia II Warszawa - PAF Płońsk | 4 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Żbik Nasielsk - Polonia II Warszawa | 2 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | Polonia II Warszawa - PAF Płońsk | geannuleerd | |
2024-06-19 | Polonia II Warszawa - PAF Płońsk | 5 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Drukarz Warszawa - Polonia II Warszawa | 2 - 1 |
Serie 7
Algemeen
Polonia II Warszawa + PAF Płońsk Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
Polonia II Warszawa Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
Polonia II Warszawa Less than 4.5 cards 10 van 10
Polonia II Warszawa Beide teams scoren 4 van 5
PAF Płońsk Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
PAF Płońsk Less than 4.5 cards 9 van 10
PAF Płońsk Met tegendoelpunten 3
Persoonlijke ontmoetingen
Polonia II Warszawa Geen nederlagen 3
PAF Płońsk Met tegendoelpunten 3
Polonia II Warszawa - PAF Płońsk
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Polonia II Warszawa - PAF Płońsk, starttijd 2024-08-17 16:30:16 internationale tijd.
Polonia II Warszawa en PAF Płońsk neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: PAF Płońsk
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | PAF Płońsk - Delta Słupno | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Żbik Nasielsk - PAF Płońsk | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | PAF Płońsk - Nadnarwianka Pułtusk | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Bug Wyszków - PAF Płońsk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | PAF Płońsk - Drukarz Warszawa | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Polonia II Warszawa - PAF Płońsk | 4 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | PAF Płońsk - Sokół Serock | 0 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | Polonia II Warszawa - PAF Płońsk | geannuleerd | |
2024-06-19 | Polonia II Warszawa - PAF Płońsk | 5 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | PAF Płońsk - Makowianka Maków Mazowiecki | 2 - 1 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Marcovia Marki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
2
|
Sokół Serock | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 6 |
4
|
KS Łomianki | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 |
5
|
Huragan Wołomin | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 |
6
|
Żbik Nasielsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:4 | 4 |
7
|
Polonia II Warszawa | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 4 |
8
|
Bug Wyszków | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | 3 |
9
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
10
|
Wkra Żuromin | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
11
|
Mazur Gostynin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
12
|
Kasztelan Sierpc | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | 0 |
13
|
PAF Płońsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
14
|
Drukarz Warszawa | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
15
|
Delta Słupno | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:10 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
Znicz II Pruszków | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 |
3
|
LKS Chlebnia | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:4 | 4 |
4
|
Radomiak II Radom | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
LKS Mazur Karczew | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 4 |
6
|
Energia Kozienice | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | 3 |
7
|
LKS Promna | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
8
|
Milan Milanówek | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
9
|
Pogoń II Siedlce | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
KS Raszyn | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:7 | 3 |
11
|
Żyrardowianka Żyrardów | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 2 |
12
|
Naprzód Zielonki | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
13
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
14
|
Proch Pionki | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |
15
|
Drogowiec Jedlińsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
16
|
Escola Varsovia | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drukarz Warszawa | ||||||
|
KS Łomianki | ||||||
|
Marcovia Marki | ||||||
|
Kasztelan Sierpc | ||||||
|
Wkra Żuromin | ||||||
|
Żbik Nasielsk | ||||||
|
Delta Słupno | ||||||
|
PAF Płońsk | ||||||
|
Nadnarwianka Pułtusk | ||||||
|
Bug Wyszków | ||||||
|
Huragan Wołomin | ||||||
|
Świt Staroźreby | ||||||
|
Polonia II Warszawa | ||||||
|
Sokół Serock | ||||||
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | ||||||
|
Mazur Gostynin |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drukarz Warszawa | ||||||
|
KS Łomianki | ||||||
|
Marcovia Marki | ||||||
|
Kasztelan Sierpc | ||||||
|
Wkra Żuromin | ||||||
|
Żbik Nasielsk | ||||||
|
Delta Słupno | ||||||
|
PAF Płońsk | ||||||
|
Nadnarwianka Pułtusk | ||||||
|
Bug Wyszków | ||||||
|
Huragan Wołomin | ||||||
|
Świt Staroźreby | ||||||
|
Polonia II Warszawa | ||||||
|
Sokół Serock | ||||||
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | ||||||
|
Mazur Gostynin |