Astra Krotoszyn - Victoria Ostrzeszów (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Astra Krotoszyn
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 3 | |||
2024-09-24 | Rawia Rawicz - Astra Krotoszyn | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Dąbroczanka Pępowo - Astra Krotoszyn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Astra Krotoszyn - LZS Cielcza | 5 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Rawia Rawicz - Astra Krotoszyn | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Astra Krotoszyn - Victoria Ostrzeszów | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Kania Gostyń - Astra Krotoszyn | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Piast Poniec - Astra Krotoszyn | 0 - 6 |
Serie 8
Algemeen
Astra Krotoszyn + Victoria Ostrzeszów Less than 4.5 cards 10 van 10
Victoria Ostrzeszów Geen winst 17
Victoria Ostrzeszów Met tegendoelpunten 16
Victoria Ostrzeszów Less than 4.5 cards 10 van 10
Victoria Ostrzeszów Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Astra Krotoszyn Geen nederlagen 3
Astra Krotoszyn Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
Astra Krotoszyn Beide teams scoren 5 van 6
Astra Krotoszyn Less than 4.5 cards 9 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
Victoria Ostrzeszów Met tegendoelpunten 3
Astra Krotoszyn Zeges 3
Astra Krotoszyn - Victoria Ostrzeszów
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, match Astra Krotoszyn - Victoria Ostrzeszów, starttijd 2024-08-15 13:00:00 internationale tijd.
Astra Krotoszyn en Victoria Ostrzeszów neemt deel aan het kampioenschap V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Victoria Ostrzeszów
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Victoria Ostrzeszów - KKS II Kalisz | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Wisła Borek Wielkopolski - Victoria Ostrzeszów | 3 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Victoria Ostrzeszów - ZEFKA Kobyla Góra | 0 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Astra Krotoszyn - Victoria Ostrzeszów | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Victoria Ostrzeszów - Zawisza Łęka Opatowska | 0 - 4 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Orzeł Mroczeń - Victoria Ostrzeszów | 1 - 1 |
Klassement
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KP Piła | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
2
|
Zamek Gołańcz | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 9 |
4
|
Sparta Oborniki | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | 8 |
5
|
Sparta Szamotuły | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
6
|
Warta Międzychód | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 6 |
7
|
Iskra Szydłowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 |
8
|
KS Korona Stróżewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:4 | 5 |
9
|
Kłos Budzyń | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
Kłos Gałowo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
11
|
Płomień Przyprostynia | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 |
12
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | 3 |
13
|
Sokół Szamocin | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
14
|
Pogoń Łobżenica | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:15 | 3 |
15
|
Orkan Chorzemin | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 2 |
16
|
Sokół Pniewy | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:9 | 2 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kłos Zaniemyśl | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
2
|
Tarnovia Tarnowo Podgórne | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Wełna Skoki | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 9 |
4
|
Lechia Kostrzyn | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:2 | 8 |
5
|
KS Górnik Konin | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | 8 |
6
|
Olimpia Koło | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
7
|
Przemysław Poznań | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 7 |
8
|
Meblorz Swarzędz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
9
|
Avia Kamionki | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 5 |
10
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
11
|
UKS Śrem | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
12
|
Lider Swarzędz | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:9 | 3 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:13 | 3 |
14
|
Polanin Strzałkowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
15
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
16
|
GKS Dopiewo | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:17 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zawisza Łęka Opatowska | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 12 |
2
|
Orzeł Kawęczyn | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
3
|
ZEFKA Kobyla Góra | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 10 |
4
|
Kania Gostyń | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
5
|
Astra Krotoszyn | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:2 | 7 |
6
|
Krobianka Krobia | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 6 |
7
|
Polonia 1908 Marcinki Kępno | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 6 |
8
|
Dąbroczanka Pępowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | 6 |
9
|
LKS 1968 Jankowy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
10
|
GKS Jaraczewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | 5 |
11
|
Piast Czekanów | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12
|
Wisła Borek Wielkopolski | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | 4 |
13
|
Rawia Rawicz | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | 3 |
14
|
KKS II Kalisz | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:9 | 3 |
15
|
Victoria Ostrzeszów | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:12 | 0 |
16
|
LZS Cielcza | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | 0 |