FC Black Stars II - SC Münchenstein (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Black Stars II
3. Liga FVNWS | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FC Black Stars II - SC Münchenstein | 0 - 2 | |
ZURICH Basler Cup | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-10 | SC Dornach II - FC Black Stars II | 3 - 4 | |
3. Liga FVNWS | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-09 | NK Alkar Basel - FC Black Stars II | 5 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-31 | FC Black Stars II - FC Gelterkinden II | 4 - 1 |
Serie 7
Algemeen
FC Black Stars II + SC Münchenstein Less than 4.5 cards 10 van 10
SC Münchenstein Geen nederlagen 4
SC Münchenstein Geen winst 9
SC Münchenstein Met tegendoelpunten 12
SC Münchenstein Beide teams scoren 6 van 7
FC Black Stars II Met tegendoelpunten 27
FC Black Stars II Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
FC Black Stars II Beide teams scoren 10 van 10
FC Black Stars II - SC Münchenstein
Switzerland Amateur, 3. Liga FVNWS, match FC Black Stars II - SC Münchenstein, starttijd 2024-08-17 17:00:00 internationale tijd.
FC Black Stars II en SC Münchenstein neemt deel aan het kampioenschap 3. Liga FVNWS, Switzerland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SC Münchenstein
3. Liga FVNWS | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FC Black Stars II - SC Münchenstein | 0 - 2 | |
ZURICH Basler Cup | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-10 | SC Münchenstein - FC Rheinfelden 1909 | 9 - 4 | |
3. Liga FVNWS | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-09 | FC Eiken - SC Münchenstein | 3 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-01 | SC Münchenstein - FC Rheinfelden 1909 | 3 - 3 |
Klassement
3. Liga FVNWS, Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Birsfelden | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | 3 |
2
|
FC Zwingen | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
3
|
SC Binningen II B | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 |
4
|
SC Münchenstein | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
FC Ettingen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
6
|
FC Nordstern Basel | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
7
|
FC Concordia Basel II | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
8
|
FC Münchenstein B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
FC Wallbach-Zeiningen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Oberdorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
11
|
FC Black Stars II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
12
|
FC Aesch II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
13
|
FC Bubendorf II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
14
|
FC Liestal II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:8 | 0 |
3. Liga FVNWS, Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Therwil | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | 3 |
2
|
FC Laufen II | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
3
|
FC Oberwil | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
4
|
FC Türkgücü Basel | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | 3 |
5
|
US Olympia 1963 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
6
|
FC Stein | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
FC Schwarz-Weiss | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
FC Rheinfelden 1909 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
FC Röschenz | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
FC Münchenstein | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
11
|
SV Muttenz III | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | 0 |
12
|
AS Timau Basel | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
13
|
FC Allschwil II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
14
|
FC Eiken | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:7 | 0 |
3. Liga FVNWS, Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Concordia Basel II | ||||||
|
FC Zwingen | ||||||
|
FC Oberdorf | ||||||
|
FC Ettingen | ||||||
|
FC Birsfelden | ||||||
|
FC Black Stars II | ||||||
|
FC Nordstern Basel | ||||||
|
SC Münchenstein | ||||||
|
FC Liestal II | ||||||
|
FC Bubendorf II | ||||||
|
FC Münchenstein B | ||||||
|
FC Wallbach-Zeiningen | ||||||
|
FC Aesch II | ||||||
|
SC Binningen II B |
3. Liga FVNWS, Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
US Olympia 1963 | ||||||
|
FC Röschenz | ||||||
|
FC Laufen II | ||||||
|
FC Schwarz-Weiss | ||||||
|
FC Eiken | ||||||
|
FC Rheinfelden 1909 | ||||||
|
FC Therwil | ||||||
|
SV Muttenz III | ||||||
|
FC Münchenstein | ||||||
|
FC Allschwil II | ||||||
|
FC Oberwil | ||||||
|
FC Stein | ||||||
|
FC Türkgücü Basel | ||||||
|
AS Timau Basel |
3. Liga FVNWS, Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Concordia Basel II | ||||||
|
FC Zwingen | ||||||
|
FC Oberdorf | ||||||
|
FC Ettingen | ||||||
|
FC Birsfelden | ||||||
|
FC Black Stars II | ||||||
|
FC Nordstern Basel | ||||||
|
SC Münchenstein | ||||||
|
FC Liestal II | ||||||
|
FC Bubendorf II | ||||||
|
FC Münchenstein B | ||||||
|
FC Wallbach-Zeiningen | ||||||
|
FC Aesch II | ||||||
|
SC Binningen II B |
3. Liga FVNWS, Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
US Olympia 1963 | ||||||
|
FC Röschenz | ||||||
|
FC Laufen II | ||||||
|
FC Schwarz-Weiss | ||||||
|
FC Eiken | ||||||
|
FC Rheinfelden 1909 | ||||||
|
FC Therwil | ||||||
|
SV Muttenz III | ||||||
|
FC Münchenstein | ||||||
|
FC Allschwil II | ||||||
|
FC Oberwil | ||||||
|
FC Stein | ||||||
|
FC Türkgücü Basel | ||||||
|
AS Timau Basel |