KS Górnik Konin - Lechia Kostrzyn (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Górnik Konin
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Kłos Zaniemyśl - KS Górnik Konin | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | KS Górnik Konin - Wełna Skoki | 3 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Polonia II Środa Wielkopolska - KS Górnik Konin | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | KS Górnik Konin - Lechia Kostrzyn | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Avia Kamionki - KS Górnik Konin | 0 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Polonus Kazimierz Biskupi - KS Górnik Konin | 0 - 3 |
Serie 8
Algemeen
KS Górnik Konin + Lechia Kostrzyn Less than 4.5 cards 10 van 10
KS Górnik Konin Geen tegendoelpunten 3
KS Górnik Konin Zeges 5
KS Górnik Konin Geen nederlagen 6
KS Górnik Konin Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Lechia Kostrzyn Zeges 3
Lechia Kostrzyn Met tegendoelpunten 7
Lechia Kostrzyn Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
Lechia Kostrzyn Beide teams scoren 5 van 7
KS Górnik Konin - Lechia Kostrzyn
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, match KS Górnik Konin - Lechia Kostrzyn, starttijd 2024-08-15 15:00:46 internationale tijd.
KS Górnik Konin en Lechia Kostrzyn neemt deel aan het kampioenschap V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Lechia Kostrzyn
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Lechia Kostrzyn - Olimpia Koło | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Avia Kamionki - Lechia Kostrzyn | 2 - 2 | |
Puchar Polski WZPN - Poznań | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-28 | GES Poznań - Lechia Kostrzyn | 0 - 0 | |
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Lechia Kostrzyn - Lider Swarzędz | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | KS Górnik Konin - Lechia Kostrzyn | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Lechia Kostrzyn - UKS Śrem | 3 - 0 |
Klassement
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KP Piła | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
2
|
Zamek Gołańcz | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 9 |
4
|
Sparta Oborniki | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | 8 |
5
|
Sparta Szamotuły | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
6
|
Warta Międzychód | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 6 |
7
|
Iskra Szydłowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 |
8
|
KS Korona Stróżewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:4 | 5 |
9
|
Kłos Budzyń | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
Kłos Gałowo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
11
|
Płomień Przyprostynia | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 |
12
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | 3 |
13
|
Sokół Szamocin | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
14
|
Pogoń Łobżenica | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:15 | 3 |
15
|
Orkan Chorzemin | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 2 |
16
|
Sokół Pniewy | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:9 | 2 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kłos Zaniemyśl | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
2
|
Tarnovia Tarnowo Podgórne | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Wełna Skoki | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 9 |
4
|
Lechia Kostrzyn | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:2 | 8 |
5
|
KS Górnik Konin | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | 8 |
6
|
Olimpia Koło | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
7
|
Przemysław Poznań | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 7 |
8
|
Meblorz Swarzędz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
9
|
Avia Kamionki | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 5 |
10
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
11
|
UKS Śrem | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
12
|
Lider Swarzędz | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:9 | 3 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:13 | 3 |
14
|
Polanin Strzałkowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
15
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
16
|
GKS Dopiewo | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:17 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zawisza Łęka Opatowska | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 12 |
2
|
Orzeł Kawęczyn | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
3
|
ZEFKA Kobyla Góra | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 10 |
4
|
Kania Gostyń | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
5
|
Astra Krotoszyn | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:2 | 7 |
6
|
Krobianka Krobia | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 6 |
7
|
Polonia 1908 Marcinki Kępno | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 6 |
8
|
Dąbroczanka Pępowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | 6 |
9
|
LKS 1968 Jankowy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
10
|
GKS Jaraczewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | 5 |
11
|
Piast Czekanów | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12
|
Wisła Borek Wielkopolski | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | 4 |
13
|
Rawia Rawicz | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | 3 |
14
|
KKS II Kalisz | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:9 | 3 |
15
|
Victoria Ostrzeszów | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:12 | 0 |
16
|
LZS Cielcza | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | 0 |