LKS Niwa Nowa Wieś - KSPN Pogoń Kraków (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: LKS Niwa Nowa Wieś
V. Liga - Małopolska | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | WKS Tempo Białka - LKS Niwa Nowa Wieś | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | LKS Niwa Nowa Wieś - KSPN Pogoń Kraków | 4 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | Skawa Wadowice - LKS Niwa Nowa Wieś | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | LKS Niwa Nowa Wieś - AP Kmita Zabierzów | 0 - 1 |
Serie 5
Algemeen
KSPN Pogoń Kraków Geen winst 8
KSPN Pogoń Kraków Met tegendoelpunten 11
KSPN Pogoń Kraków Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
KSPN Pogoń Kraków Beide teams scoren 4 van 5
KSPN Pogoń Kraków Less than 4.5 cards 10 van 10
LKS Niwa Nowa Wieś - KSPN Pogoń Kraków
Poland Amateur, V. Liga - Małopolska, match LKS Niwa Nowa Wieś - KSPN Pogoń Kraków, starttijd 2024-08-17 11:00:54 internationale tijd.
LKS Niwa Nowa Wieś en KSPN Pogoń Kraków neemt deel aan het kampioenschap V. Liga - Małopolska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KSPN Pogoń Kraków
V. Liga - Małopolska | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | KSPN Pogoń Kraków - D&R Unia Oświęcim | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | LKS Niwa Nowa Wieś - KSPN Pogoń Kraków | 4 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | KSPN Pogoń Kraków - WKS Przebój Wolbrom | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Błękitni Modlnica - KSPN Pogoń Kraków | 3 - 2 | |
Kraków Klasa Okręgowa | |||
Ronde 14 | |||
2022-11-12 | KSPN Pogoń Kraków - Skawinka Skawina | geannuleerd | |
Ronde 13 | |||
2022-11-05 | KSPN Pogoń Kraków - LKS Kaszowianka Kaszów | 1 - 1 |
Klassement
V. Liga - Małopolska, Wschód 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Okocimski KS Brzesko | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 9 |
2
|
KS Metal Tarnów | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 |
3
|
Kolejarz Stróże | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
4
|
LKS Gród Podegrodzie | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | 6 |
5
|
Dunajec Nowy Sącz | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
6
|
KS Nowa Jastrząbka-Żukowice | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
7
|
LKS Orzeł Dębno | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
8
|
Jordan Jordanów | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
9
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 |
10
|
ZKS Unia II Tarnów | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | 2 |
11
|
LKS Dunajec Zakliczyn | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
12
|
Zalesianka Zalesie | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | 1 |
13
|
LKS Łęgovia Łęg Tarnowski | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:10 | 1 |
14
|
LKS Szaflary | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
15
|
MKS Tarnovia Tarnów | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
16
|
GKS Gromnik | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 |
V. Liga - Małopolska, Zachód 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
D&R Unia Oświęcim | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 |
2
|
LKS Niwa Nowa Wieś | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
3
|
Garbarnia Kraków | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
4
|
WKS Przebój Wolbrom | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | 5 |
5
|
GKS Viktoria Jaworzno | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 4 |
6
|
AP Kmita Zabierzów | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
7
|
KS Raba Dobczyce | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
8
|
Hutnik II Kraków | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
9
|
Radziszowianka Radziszów | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:4 | 3 |
10
|
KS Chełmek | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | 3 |
11
|
WKS Tempo Białka | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 |
12
|
LKS Węgrzcanka Węgrzce Wielkie | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
13
|
Błękitni Modlnica | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
14
|
KSPN Pogoń Kraków | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 |
15
|
Skawa Wadowice | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | 1 |
16
|
LKS Sokół Kocmyrzów | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
17
|
Jutrzenka Giebułtów | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:14 | 0 |