Evenementen: Mladá Boleslav B
CFL | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | Mladá Boleslav B - SK Zapy | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | FC Kolin - Mladá Boleslav B | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | TJ Jiskra Usti Nad Orlici - Mladá Boleslav B | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-15 | Mladá Boleslav B - FK Teplice B | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Mladá Boleslav B - SK Sokol Brozany | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-28 | Mladá Boleslav B - FK Arsenal Ceska Lipa | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | SK Kladno - Mladá Boleslav B | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Mladá Boleslav B - SK Benatky Nad Jizerou | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | FK Pardubice B - Mladá Boleslav B | 3 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-31 | Sokol Hostouň - Mladá Boleslav B | 2 - 3 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.44
|
4.5
|
5
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 5
Algemeen
Mladá Boleslav B + SK Benatky Nad Jizerou Less than 4.5 cards 10 van 10
SK Benatky Nad Jizerou Nederlagen 3
SK Benatky Nad Jizerou Geen doelpunten gescoord 3
SK Benatky Nad Jizerou Met tegendoelpunten 4
SK Benatky Nad Jizerou Eerste team dat scoort 7 van 9
SK Benatky Nad Jizerou Less than 4.5 cards 9 van 9
Mladá Boleslav B Geen nederlagen 4
Mladá Boleslav B Less than 4.5 cards 10 van 10
Mladá Boleslav B - SK Benatky Nad Jizerou
Tsjechië, CFL, match Mladá Boleslav B - SK Benatky Nad Jizerou, starttijd 2024-08-18 08:15:00 internationale tijd.
Mladá Boleslav B en SK Benatky Nad Jizerou neemt deel aan het kampioenschap CFL, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SK Benatky Nad Jizerou
CFL | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-29 | FC Slovan Liberec B - SK Benatky Nad Jizerou | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-22 | SK Benatky Nad Jizerou - TJ Sokol Zivanice | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-15 | FK Chlumec nad Cidlinou - SK Benatky Nad Jizerou | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | SK Benatky Nad Jizerou - FK Banik Sous | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | FK Usti Nad Labem - SK Benatky Nad Jizerou | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-28 | FK Teplice B - SK Benatky Nad Jizerou | 4 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | SK Benatky Nad Jizerou - SK Zapy | 0 - 0 | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-21 | Velke Hamry - SK Benatky Nad Jizerou | 0 - 3 | |
CFL | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Mladá Boleslav B - SK Benatky Nad Jizerou | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | SK Benatky Nad Jizerou - TJ Jiskra Usti Nad Orlici | 0 - 2 |
Klassement
Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TJ Jiskra Domazlice | 4 | 3 | 1 | 0 | 13:4 | 10 |
2
|
1 FK Pribram | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:5 | 9 |
3
|
MAS Táborsko II | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 9 |
4
|
FK Admira Praag | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 7 |
5
|
TJ Slovan Velvary | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 |
6
|
Dukla Praha B | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
7
|
SK Motorlet Praha | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
8
|
Bohemians Praha 1905 B | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:7 | 4 |
9
|
Zce Plzen | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:7 | 4 |
10
|
SK Dynamo Ceske Budejovice B | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | 4 |
11
|
Povltavska FA | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:6 | 3 |
12
|
Chomutov | 4 | 0 | 3 | 1 | 6:7 | 3 |
13
|
Viktoria Plzeň B | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
14
|
Loko Vltavin | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | 3 |
15
|
FC Pisek | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | 2 |
16
|
Sokol Hostouň | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Usti Nad Labem | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:2 | 10 |
2
|
FC Slovan Liberec B | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 10 |
3
|
SK Kladno | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
4
|
SK Sokol Brozany | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 |
5
|
SK Zapy | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
6
|
TJ Jiskra Usti Nad Orlici | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
7
|
FK Banik Sous | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:9 | 4 |
8
|
FC Hradec Kralove B | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | 4 |
9
|
FK Jablonec B | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | 4 |
10
|
SK Benatky Nad Jizerou | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | 4 |
11
|
FK Arsenal Ceska Lipa | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | 4 |
12
|
TJ Sokol Zivanice | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | 4 |
13
|
FK Teplice B | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | 3 |
14
|
FK Pardubice B | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | 2 |
15
|
FK Chlumec nad Cidlinou | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
16
|
Mladá Boleslav B | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:9 | 2 |
17
|
FC Kolin | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |