Orlęta Radzyń Podlaski - Sygnał Lublin (4-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Orlęta Radzyń Podlaski
IV. Liga - Lubelska | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-18 | Orlęta Radzyń Podlaski - Motor II Lublin S.A. | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-15 | FKS Stal Krasnik - Orlęta Radzyń Podlaski | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Orlęta Radzyń Podlaski - Opolanin Opole Lubelskie | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Gryf Gmina Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Orlęta Radzyń Podlaski - Granit Bychawa | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-21 | Łada 1945 Biłgoraj - Orlęta Radzyń Podlaski | 4 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Orlęta Radzyń Podlaski - Sygnał Lublin | 4 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Kłos Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski | 1 - 5 |
Orlęta Radzyń Podlaski - Sygnał Lublin
Poland Amateur, IV. Liga - Lubelska, match Orlęta Radzyń Podlaski - Sygnał Lublin, starttijd 2024-08-18 13:00:17 internationale tijd.
Orlęta Radzyń Podlaski en Sygnał Lublin neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Lubelska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sygnał Lublin
IV. Liga - Lubelska | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | Opolanin Opole Lubelskie - Sygnał Lublin | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-18 | Sygnał Lublin - Gryf Gmina Zamość | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-15 | Granit Bychawa - Sygnał Lublin | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Sygnał Lublin - Łada 1945 Biłgoraj | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | Kłos Chełm - Sygnał Lublin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-21 | Sygnał Lublin - Avia II Świdnik | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Orlęta Radzyń Podlaski - Sygnał Lublin | 4 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Sygnał Lublin - MKS Janowianka Janów Lubelski | 1 - 4 |
Klassement
IV. Liga - Lubelska 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Łada 1945 Biłgoraj | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 |
2
|
KS Lublinianka | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
3
|
FKS Stal Krasnik | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
4
|
MKS Janowianka Janów Lubelski | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
5
|
KS Hetman Zamosc | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
6
|
Orlęta Radzyń Podlaski | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:8 | 6 |
7
|
Start 1944 Krasnystaw | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | 4 |
8
|
KS Tomasovia Tomaszow Lubelski | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:2 | 3 |
9
|
Huragan Międzyrzec Podlaski | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:5 | 3 |
10
|
Avia II Świdnik | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
11
|
Opolanin Opole Lubelskie | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
12
|
Sygnał Lublin | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | 3 |
13
|
Gryf Gmina Zamość | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
14
|
Granit Bychawa | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | 1 |
15
|
Górnik II Łęczna S.A. | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | 1 |
16
|
Kłos Chełm | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
17
|
Motor II Lublin S.A. | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:17 | 0 |