SK Vilkhivtsi Zakarpattya - Rukh-2 Lviv , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SK Vilkhivtsi Zakarpattya
Druha Liga | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | SK Vilkhivtsi Zakarpattya - Rukh-2 Lviv | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-08 | Probiy Gorodenka - SK Vilkhivtsi Zakarpattya | - | |
Ukraine Cup | |||
2024-08-03 | SK Vilkhivtsi Zakarpattya - Metalist Kharkiv | 0 - 0 |
SK Vilkhivtsi Zakarpattya - Rukh-2 Lviv
Oekraïne, Druha Liga, match SK Vilkhivtsi Zakarpattya - Rukh-2 Lviv, starttijd 2024-08-17 10:00:27 internationale tijd.
SK Vilkhivtsi Zakarpattya en Rukh-2 Lviv neemt deel aan het kampioenschap Druha Liga, Oekraïne.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Rukh-2 Lviv
Druha Liga | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | SK Vilkhivtsi Zakarpattya - Rukh-2 Lviv | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-08 | FC Uzhhorod - Rukh-2 Lviv | - | |
Ronde 30 | |||
2024-05-26 | Rukh-2 Lviv - Kudrivka Irpin | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-19 | FC Druzhba Myrivka - Rukh-2 Lviv | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-12 | Rukh-2 Lviv - FC Zviahel | 1 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-04 | FC Metalurh-2 Zaporizhzhia - Rukh-2 Lviv | 0 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-28 | Rukh-2 Lviv - Real Pharma Odesa | 1 - 0 |
Klassement
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nyva-2 Ternopil | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Probiy Gorodenka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Polissya-2 Zhytomyr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Uzhhorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Kulykiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Real Pharma Odesa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Rukh-2 Lviv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Skala 1911 Stryi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Girnik-Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Nyva Vinnytsia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Trostianets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Metalist 1925-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Lokomotyv Kyiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Kolos-2 Kovalivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Oleksandria-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Vorskla-2 Poltava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Chernihiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
FC Uzhhorod | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Real Pharma Odesa | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Girnik-Sport | ||||||
|
Nyva Vinnytsia | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv | ||||||
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
FC Uzhhorod | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Real Pharma Odesa | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv | ||||||
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Girnik-Sport | ||||||
|
Nyva Vinnytsia | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv |