Evenementen: Sokol Hostouň
CFL | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Chomutov - Sokol Hostouň | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-15 | Sokol Hostouň - Povltavska FA | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | TJ Jiskra Domazlice - Sokol Hostouň | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Sokol Hostouň - Loko Vltavin | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-28 | TJ Prestice - Sokol Hostouň | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | FK Admira Praag - Sokol Hostouň | 1 - 0 | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-20 | SK Aritma Praag - Sokol Hostouň | 3 - 2 | |
CFL | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Sokol Hostouň - Viktoria Plzeň B | 2 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Sokol Hostouň - SK Dynamo Ceske Budejovice B | 0 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-31 | Sokol Hostouň - Mladá Boleslav B | 2 - 3 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.4
|
3.75
|
2.3
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 10
Algemeen
Sokol Hostouň + Viktoria Plzeň B Beide teams scoren 7 van 8
Sokol Hostouň Geen winst 9
Sokol Hostouň Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Sokol Hostouň Less than 4.5 cards 10 van 10
Viktoria Plzeň B Geen winst 3
Viktoria Plzeň B Met tegendoelpunten 8
Viktoria Plzeň B Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Viktoria Plzeň B Less than 4.5 cards 9 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
Sokol Hostouň + Viktoria Plzeň B Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Sokol Hostouň + Viktoria Plzeň B Less than 4.5 cards 6 van 6
Sokol Hostouň - Viktoria Plzeň B
Tsjechië, CFL, match Sokol Hostouň - Viktoria Plzeň B, starttijd 2024-08-16 16:00:00 internationale tijd.
Sokol Hostouň en Viktoria Plzeň B neemt deel aan het kampioenschap CFL, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Viktoria Plzeň B
CFL | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-22 | Povltavska FA - Viktoria Plzeň B | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-15 | Viktoria Plzeň B - TJ Jiskra Domazlice | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Loko Vltavin - Viktoria Plzeň B | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Viktoria Plzeň B - FK Admira Praag | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-28 | Dukla Praha B - Viktoria Plzeň B | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Viktoria Plzeň B - SK Dynamo Ceske Budejovice B | 0 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Sokol Hostouň - Viktoria Plzeň B | 2 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Viktoria Plzeň B - TJ Prestice | geannuleerd | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-17 | FK Banik Sous - Viktoria Plzeň B | 1 - 1 | |
CFL | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Viktoria Plzeň B - Dukla Praha B | 3 - 3 |
Klassement
Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TJ Jiskra Domazlice | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | 7 |
2
|
TJ Slovan Velvary | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 |
3
|
1 FK Pribram | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 6 |
4
|
FK Admira Praag | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
5
|
MAS Táborsko II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
Zce Plzen | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
7
|
SK Dynamo Ceske Budejovice B | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
8
|
Povltavska FA | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:5 | 3 |
9
|
SK Motorlet Praha | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 3 |
10
|
Viktoria Plzeň B | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
11
|
Dukla Praha B | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
12
|
Loko Vltavin | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
13
|
Chomutov | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | 2 |
14
|
Sokol Hostouň | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
15
|
Bohemians Praha 1905 B | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
16
|
FC Pisek | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |
17
|
TJ Prestice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SK Kladno | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2
|
FK Usti Nad Labem | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 7 |
3
|
FC Slovan Liberec B | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
4
|
SK Sokol Brozany | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
FK Jablonec B | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
6
|
TJ Jiskra Usti Nad Orlici | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
7
|
SK Zapy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
FK Banik Sous | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
9
|
FC Hradec Kralove B | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
10
|
SK Benatky Nad Jizerou | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
11
|
FK Arsenal Ceska Lipa | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | 3 |
12
|
FK Pardubice B | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 2 |
13
|
FK Chlumec nad Cidlinou | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
14
|
FC Kolin | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
15
|
Mladá Boleslav B | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | 1 |
16
|
TJ Sokol Zivanice | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
17
|
FK Teplice B | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | 0 |