Argentino Colonial de Los Cóndores (R) - Juventud Unida Punta del Agua (R) (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Argentino Colonial de Los Cóndores (R)
Liga Regional Riotercerense de Fútbol - Primera B | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-01 | Atlético Unión Pampayasta (R) - Argentino Colonial de Los Cóndores (R) | 0 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-08-25 | Argentino Colonial de Los Cóndores (R) - Atlético Almafuerte (R) | 4 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-08-18 | Argentino Colonial de Los Cóndores (R) - Juventud Unida Punta del Agua (R) | 4 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-08-11 | Sportivo Y Bib. La Cruz (R) - Argentino Colonial de Los Cóndores (R) | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-04 | Argentino Colonial de Los Cóndores (R) - Deportivo Libertad de Hernando (R) | 1 - 0 |
Serie 4
Algemeen
Argentino Colonial de Los Cóndores (R) + Juventud Unida Punta del Agua (R) Less than 4.5 cards 10 van 10
Juventud Unida Punta del Agua (R) Geen winst 3
Juventud Unida Punta del Agua (R) Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Argentino Colonial de Los Cóndores (R) Minder dan 2.5 doelpunten 8 van 9
Argentino Colonial de Los Cóndores (R) - Juventud Unida Punta del Agua (R)
Argentina Amateur, Liga Regional Riotercerense de Fútbol - Primera B, match Argentino Colonial de Los Cóndores (R) - Juventud Unida Punta del Agua (R), starttijd 2024-08-18 17:30:00 internationale tijd.
Argentino Colonial de Los Cóndores (R) en Juventud Unida Punta del Agua (R) neemt deel aan het kampioenschap Liga Regional Riotercerense de Fútbol - Primera B, Argentina Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Juventud Unida Punta del Agua (R)
Liga Regional Riotercerense de Fútbol - Primera B | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-08 | Sportivo Y Bib. La Cruz (R) - Juventud Unida Punta del Agua (R) | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-09-01 | Juventud Unida Punta del Agua (R) - Deportivo Libertad de Hernando (R) | 1 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-08-25 | Vecinos Unidos (R) - Juventud Unida Punta del Agua (R) | 6 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-08-18 | Argentino Colonial de Los Cóndores (R) - Juventud Unida Punta del Agua (R) | 4 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-08-11 | Juventud Unida Punta del Agua (R) - Atlético Unión Pampayasta (R) | 0 - 0 |
Klassement
Riotercerense - Primera B, Zona 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Juventud Unida Punta del Agua | 12 | 6 | 6 | 0 | 19:9 | 24 |
2
|
Deportivo Libertad de Hernando | 12 | 6 | 5 | 1 | 16:7 | 23 |
3
|
Vecinos Unidos | 12 | 6 | 3 | 3 | 12:9 | 21 |
4
|
Atlético Unión Pampayasta | 12 | 4 | 5 | 3 | 14:11 | 17 |
5
|
Sp. Y Rec. Gral. Fotheringlam | 12 | 2 | 5 | 5 | 9:15 | 11 |
6
|
Atlético Huracán de Las Isletillas | 12 | 2 | 3 | 7 | 7:12 | 9 |
7
|
Deportivo Casino | 12 | 1 | 3 | 8 | 7:21 | 6 |
Riotercerense - Primera B, Zona 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético Almafuerte | 12 | 8 | 4 | 0 | 28:13 | 28 |
2
|
Sportivo Y Bib. La Cruz | 12 | 5 | 5 | 2 | 18:13 | 20 |
3
|
Argentino Colonial de Los Cóndores | 12 | 5 | 4 | 3 | 22:20 | 19 |
4
|
U.D.C.I.S.A. San Agustín | 12 | 3 | 5 | 4 | 15:17 | 14 |
5
|
Juventud Alianza Despeñaderos | 12 | 4 | 2 | 6 | 19:20 | 14 |
6
|
Cultural Unión Despeñaderos | 12 | 3 | 3 | 6 | 20:23 | 12 |
7
|
Dep. Y Bib. Villa del Dique | 12 | 1 | 3 | 8 | 8:24 | 6 |
Riotercerense - Reserva B, Zona 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vecinos Unidos (R) | 12 | 10 | 2 | 0 | 38:7 | 32 |
2
|
Sp. Y Rec. Gral. Fotheringlam (R) | 11 | 7 | 1 | 3 | 21:6 | 22 |
3
|
Deportivo Libertad de Hernando (R) | 12 | 6 | 2 | 4 | 8:11 | 20 |
4
|
Deportivo Casino (R) | 11 | 5 | 2 | 4 | 12:8 | 17 |
5
|
Atlético Huracán de Las Isletillas (R) | 12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | 12 |
6
|
Juventud Unida Punta del Agua (R) | 12 | 3 | 1 | 8 | 8:26 | 10 |
7
|
Atlético Unión Pampayasta (R) | 12 | 1 | 1 | 10 | 7:27 | 4 |
Riotercerense - Reserva B, Zona 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético Almafuerte (R) | 12 | 8 | 1 | 3 | 15:5 | 25 |
2
|
U.D.C.I.S.A. San Agustín (R) | 12 | 6 | 4 | 2 | 16:3 | 22 |
3
|
Juventud Alianza Despeñaderos (R) | 11 | 6 | 3 | 2 | 13:7 | 21 |
4
|
Sportivo Y Bib. La Cruz (R) | 12 | 3 | 5 | 4 | 8:13 | 14 |
5
|
Cultural Unión Despeñaderos (R) | 12 | 2 | 6 | 4 | 6:13 | 12 |
6
|
Argentino Colonial de Los Cóndores (R) | 13 | 2 | 4 | 7 | 10:17 | 10 |
7
|
Dep. Y Bib. Villa del Dique (R) | 12 | 2 | 3 | 7 | 11:21 | 9 |
Riotercerense - Primera B, Zona Campeonato 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético Almafuerte | 9 | 6 | 1 | 2 | 13:8 | 19 |
2
|
Vecinos Unidos | 9 | 5 | 1 | 3 | 15:9 | 16 |
3
|
Juventud Unida Punta del Agua | 9 | 4 | 1 | 4 | 11:13 | 13 |
4
|
Sportivo Y Bib. La Cruz | 8 | 4 | 0 | 4 | 11:12 | 12 |
5
|
Argentino Colonial de Los Cóndores | 8 | 3 | 1 | 4 | 15:12 | 10 |
6
|
Atlético Unión Pampayasta | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:12 | 9 |
7
|
Deportivo Libertad de Hernando | 9 | 2 | 2 | 5 | 5:11 | 8 |
Riotercerense - Primera B, Zona Repechaje 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
U.D.C.I.S.A. San Agustín | 8 | 5 | 2 | 1 | 7:3 | 17 |
2
|
Juventud Alianza Despeñaderos | 9 | 3 | 5 | 1 | 11:6 | 14 |
3
|
Atlético Huracán de Las Isletillas | 9 | 3 | 5 | 1 | 7:4 | 14 |
4
|
Dep. Y Bib. Villa del Dique | 8 | 3 | 2 | 3 | 6:6 | 11 |
5
|
Sp. Y Rec. Gral. Fotheringlam | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | 7 |
6
|
Cultural Unión Despeñaderos | 8 | 1 | 3 | 4 | 5:8 | 6 |
7
|
Deportivo Casino | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:10 | 6 |
Riotercerense - Reserva B, Zona Campeonato 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vecinos Unidos (R) | 9 | 6 | 2 | 1 | 28:7 | 20 |
2
|
Argentino Colonial de Los Cóndores (R) | 8 | 5 | 2 | 1 | 15:3 | 17 |
3
|
Sportivo Y Bib. La Cruz (R) | 8 | 5 | 1 | 2 | 11:6 | 16 |
4
|
Atlético Almafuerte (R) | 9 | 4 | 1 | 4 | 17:17 | 13 |
5
|
Deportivo Libertad de Hernando (R) | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:10 | 8 |
6
|
Juventud Unida Punta del Agua (R) | 9 | 2 | 1 | 6 | 5:28 | 7 |
7
|
Atlético Unión Pampayasta (R) | 8 | 0 | 3 | 5 | 1:13 | 3 |
Riotercerense - Reserva B, Zona Repechaje 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
U.D.C.I.S.A. San Agustín (R) | 9 | 4 | 4 | 1 | 8:4 | 16 |
2
|
Deportivo Casino (R) | 9 | 4 | 4 | 1 | 6:2 | 16 |
3
|
Juventud Alianza Despeñaderos (R) | 9 | 4 | 2 | 3 | 14:10 | 14 |
4
|
Atlético Huracán de Las Isletillas (R) | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:8 | 12 |
5
|
Cultural Unión Despeñaderos (R) | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:5 | 9 |
6
|
Sp. Y Rec. Gral. Fotheringlam (R) | 8 | 1 | 6 | 1 | 5:7 | 9 |
7
|
Dep. Y Bib. Villa del Dique (R) | 8 | 0 | 2 | 6 | 3:17 | 2 |