CDSC Aguará - CD Ferroviarios de Chile , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CDSC Aguará
Tercera División B | |||
Ronde 20 | |||
2024-09-08 | Deportivo Pumanque - CDSC Aguará | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-01 | CDSC Aguará - CD Ferroviarios de Chile | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-25 | Deportivo La Granja FC - CDSC Aguará | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-18 | CDSC Aguará - CD Tricolor de Paine | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-11 | Curacaví FC - CDSC Aguará | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-03 | CDSC Aguará - CDS Provincial Talagante | 1 - 1 | |
2024-08-02 | CDSC Aguará - CDS Provincial Talagante | Uitgesteld | |
Ronde 14 | |||
2024-07-26 | CDSC Aguará - CD Pirque | 5 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-21 | San Bernardo Unido - CDSC Aguará | 0 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-12 | CDSC Aguará - Gol Y Gol | 2 - 0 |
CDSC Aguará - CD Ferroviarios de Chile
Chile Amateur, Tercera División B, match CDSC Aguará - CD Ferroviarios de Chile, starttijd 2024-09-01 20:00:29 internationale tijd.
CDSC Aguará en CD Ferroviarios de Chile neemt deel aan het kampioenschap Tercera División B, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CD Ferroviarios de Chile
Tercera División B | |||
Ronde 19 | |||
2024-09-01 | CDSC Aguará - CD Ferroviarios de Chile | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-25 | CD Ferroviarios de Chile - CD Pirque | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-18 | San Bernardo Unido - CD Ferroviarios de Chile | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-11 | CD Ferroviarios de Chile - Gol Y Gol | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-04 | Rancagua Sur - CD Ferroviarios de Chile | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-28 | CD Ferroviarios de Chile - CSD Cajón del Maipo | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-21 | Deportivo Pumanque - CD Ferroviarios de Chile | 2 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-14 | CDS Provincial Talagante - CD Ferroviarios de Chile | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-07-06 | Deportivo La Granja FC - CD Ferroviarios de Chile | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-20 | CD Ferroviarios de Chile - CDSC Aguará | 0 - 1 |
Klassement
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quintero Unido FC | 14 | 12 | 1 | 1 | 40:9 | 37 |
2
|
Deportes Vallenar | 15 | 11 | 2 | 2 | 31:16 | 35 |
3
|
Atlético Oriente | 15 | 10 | 3 | 2 | 34:8 | 33 |
4
|
Futuro FC | 15 | 9 | 3 | 3 | 27:15 | 30 |
5
|
CDS Cultural Maipú | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:17 | 23 |
6
|
CSD Municipal Ovalle | 14 | 6 | 3 | 5 | 23:18 | 21 |
7
|
CD Julio Covarrubias | 14 | 5 | 2 | 7 | 17:23 | 17 |
8
|
Municipal María Pinto FC | 14 | 5 | 2 | 7 | 14:20 | 17 |
9
|
CEFF Copiapó | 15 | 5 | 1 | 9 | 22:30 | 16 |
10
|
CD Adriana Cousiño | 14 | 2 | 1 | 11 | 7:37 | 7 |
11
|
EFC Conchalí | 14 | 1 | 3 | 10 | 9:29 | 6 |
12
|
Coliseo FC | 14 | 0 | 3 | 11 | 11:34 | 3 |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CDSC Aguará | 15 | 11 | 4 | 0 | 40:8 | 37 |
2
|
CDS Provincial Talagante | 15 | 11 | 3 | 1 | 46:14 | 36 |
3
|
Deportivo Pumanque | 15 | 9 | 3 | 3 | 31:17 | 30 |
4
|
Curacaví FC | 14 | 8 | 3 | 3 | 32:20 | 27 |
5
|
CD Tricolor de Paine | 14 | 7 | 3 | 4 | 21:15 | 24 |
6
|
Rancagua Sur | 14 | 7 | 1 | 6 | 20:17 | 22 |
7
|
Gol Y Gol | 14 | 4 | 5 | 5 | 18:15 | 17 |
8
|
CSD Cajón del Maipo | 15 | 3 | 5 | 7 | 22:28 | 14 |
9
|
Deportivo La Granja FC | 14 | 2 | 5 | 7 | 25:38 | 11 |
10
|
CD Ferroviarios de Chile | 14 | 2 | 3 | 9 | 16:26 | 9 |
11
|
San Bernardo Unido | 14 | 1 | 3 | 10 | 11:32 | 6 |
12
|
CD Pirque | 14 | 1 | 2 | 11 | 7:59 | 5 |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes Naval | 15 | 11 | 4 | 0 | 36:13 | 37 |
2
|
Lota Schwager | 15 | 10 | 2 | 3 | 31:17 | 32 |
3
|
CSDC Malleco Unido | 14 | 10 | 1 | 3 | 36:11 | 31 |
4
|
CSD Buenos Aires de Parral | 14 | 9 | 2 | 3 | 26:16 | 29 |
5
|
CDSC Deportes Rancagua | 15 | 9 | 0 | 6 | 23:14 | 27 |
6
|
CD Laja Histórico | 15 | 6 | 5 | 4 | 17:14 | 23 |
7
|
Deportivo Meza | 14 | 5 | 4 | 5 | 15:13 | 19 |
8
|
CD República Independiente de Hualqui | 15 | 5 | 3 | 7 | 22:26 | 18 |
9
|
CD Municipal de Paillaco | 15 | 5 | 3 | 7 | 32:34 | 18 |
10
|
Pilmahue | 15 | 1 | 4 | 10 | 19:31 | 7 |
11
|
Deportes Tomé | 15 | 2 | 0 | 13 | 6:43 | 6 |
12
|
Independiente de Cauquenes | 14 | 1 | 0 | 13 | 5:36 | 3 |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |