FC Mebelshchik Belye Berega - FC Aleksandr Dyatkovo , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
5.9 | 6.22 | 5.64 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
3.5 | 3.45 | 3.56 |
4.45 | 4.89 | 4.09 | Gemiddelde doelpunten |
2.45 | 2.64 | 2.22 |
1.45 | 1.33 | 1.55 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.05 | 0.82 | 1.33 |
Relatieve indicatoren
80%
Wint
0%
Trekt
20%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 2.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 3.5
60%
Wint
25%
Trekt
15%
Verliezen
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 1.5
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 2.5
Over: 50%
Onder: 50%
Totaal 3.5
Evenementen: FC Mebelshchik Belye Berega
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 14 | |||
2024-09-23 | FC Lokomotiv Unecha - FC Mebelshchik Belye Berega | - | |
Ronde 20 | |||
2024-08-18 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Aleksandr Dyatkovo | - | |
Ronde 21 | |||
2024-08-18 | FC Zarya Starodub - FC Mebelshchik Belye Berega | - | |
Ronde 19 | |||
2024-08-04 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Glinishchevo | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-01 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Bezhitsa Bryansk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-29 | FC Mebelshchik Belye Berega - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 2 - 3 | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-25 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Sokol Seltso | 2 - 0 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-21 | FC Mebelshchik Belye Berega - Dinamo-M Bryansk | 6 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-14 | FC Trubchevsk - FC Mebelshchik Belye Berega | 0 - 10 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-11 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Avangard Kletnya | 4 - 1 |
FC Mebelshchik Belye Berega - FC Aleksandr Dyatkovo
Russia Amateur, Bryansk Oblast Liga - Division 1, match FC Mebelshchik Belye Berega - FC Aleksandr Dyatkovo, starttijd 2024-08-18 15:00:00 internationale tijd.
FC Mebelshchik Belye Berega en FC Aleksandr Dyatkovo neemt deel aan het kampioenschap Bryansk Oblast Liga - Division 1, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Aleksandr Dyatkovo
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 21 | |||
2024-08-18 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Sokol Seltso | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-15 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Torpedo Roslavl | - | |
Ronde 19 | |||
2024-08-05 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Sputnik Karachev | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-02 | Avangard-M Kursk - FC Aleksandr Dyatkovo | - | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-31 | DFTS A. Stepina Bryansk - FC Aleksandr Dyatkovo | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-27 | FC Atom Novovoronezh - FC Aleksandr Dyatkovo | 2 - 1 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 18 | |||
2024-07-24 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Zarya Starodub | 4 - 0 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-21 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Orel-2 | 2 - 0 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
2024-07-19 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Glinishchevo | 3 - 2 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-14 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Kameya-SGUS Smolensk | 0 - 0 |
Klassement
Bryansk Oblast Liga - Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 17 | 13 | 3 | 1 | 59:21 | 42 |
2
|
FC Klintsy | 17 | 13 | 2 | 2 | 59:19 | 41 |
3
|
FC Mebelshchik Belye Berega | 15 | 12 | 0 | 3 | 65:19 | 36 |
4
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 16 | 11 | 2 | 3 | 47:15 | 35 |
5
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 15 | 11 | 2 | 2 | 63:13 | 35 |
6
|
FC Bezhitsa Bryansk | 16 | 10 | 2 | 4 | 47:25 | 32 |
7
|
FC Sokol Seltso | 16 | 9 | 4 | 3 | 48:12 | 31 |
8
|
FC Okhotno Bryansk | 16 | 8 | 2 | 6 | 33:40 | 26 |
9
|
FC Avangard Kletnya | 17 | 8 | 2 | 7 | 31:37 | 26 |
10
|
FC Torpedo Roslavl | 16 | 5 | 0 | 11 | 31:63 | 15 |
11
|
FC Glinishchevo | 17 | 3 | 5 | 9 | 21:35 | 14 |
12
|
FC Sputnik Karachev | 16 | 3 | 1 | 12 | 19:62 | 10 |
13
|
FC Zarya Starodub | 17 | 3 | 1 | 13 | 27:73 | 10 |
14
|
FC Trubchevsk | 17 | 2 | 3 | 12 | 22:56 | 9 |
15
|
FC Lokomotiv Unecha | 16 | 2 | 1 | 13 | 18:52 | 7 |
16
|
Dinamo-M Bryansk | 16 | 1 | 2 | 13 | 25:73 | 5 |