OS Sandinenses - Atletico Arcos (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: OS Sandinenses
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 8 | |||
2024-11-03 | OS Sandinenses - GD Braganca | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-27 | Vitoria Guimaraes - OS Sandinenses | - | |
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | OS Sandinenses - Rebordosa AC | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | Brito SC - OS Sandinenses | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | USC Paredes - OS Sandinenses | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | OS Sandinenses - AD Os Limianos | 1 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Dumiense FC/CJPII - OS Sandinenses | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | OS Sandinenses - Atletico Arcos | 2 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-27 | Amarante FC - OS Sandinenses | 3 - 1 | |
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 26 | |||
2024-04-07 | OS Sandinenses - CDC Montalegre | 4 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.5
|
3.6
|
5.75
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 5
Algemeen
Atletico Arcos Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Atletico Arcos Less than 4.5 cards 9 van 9
OS Sandinenses Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 9
OS Sandinenses Less than 4.5 cards 10 van 10
OS Sandinenses Less than 10.5 corners 4 van 5
OS Sandinenses - Atletico Arcos
Portugal, Campeonato de Portugal, match OS Sandinenses - Atletico Arcos, starttijd 2024-08-18 16:00:00 internationale tijd.
OS Sandinenses en Atletico Arcos neemt deel aan het kampioenschap Campeonato de Portugal, Portugal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Atletico Arcos
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 8 | |||
2024-11-03 | Atletico Arcos - Pevidém SC | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-27 | Vianense - Atletico Arcos | - | |
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | Atletico Arcos - SC Vila Real | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | GD Joane - Atletico Arcos | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | Atletico Arcos - GD Braganca | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | Vitoria Guimaraes - Atletico Arcos | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Atletico Arcos - Rebordosa AC | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | OS Sandinenses - Atletico Arcos | 2 - 1 | |
Taça dos Campeões do Minho | |||
Ronde 29 | |||
2024-08-04 | Atletico Arcos - GD Joane | 0 - 3 | |
A.F. Viana Castelo I Divisão Serie A | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-12 | Atletico Arcos - SC Courense | geannuleerd |
Klassement
Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GD Braganca | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2
|
USC Paredes | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:6 | 6 |
3
|
GD Joane | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
4
|
Rebordosa AC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
5
|
AD Os Limianos | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 |
6
|
SC Vila Real | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
7
|
OS Sandinenses | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
8
|
Vianense | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
9
|
Atletico Arcos | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
10
|
Brito SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
11
|
FC Tirsense | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
12
|
Pevidém SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
13
|
Vitoria Guimaraes | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
14
|
Dumiense FC/CJPII | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:12 | 1 |
Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leça FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
2
|
CF União de Lamas | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 7 |
3
|
AD Marco 09 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
4
|
SC Beira Mar | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
5
|
FC Alpendorada | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:3 | 6 |
6
|
Sport Comércio e Salgueiros | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
7
|
CD Cinfães | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 4 |
8
|
AD Camacha | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
9
|
Guarda Desportiva FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
10
|
AD Machico | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
CS Maritimo Madeira | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 |
12
|
SC Régua | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
13
|
Gondomar SC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
14
|
SC Coimbroes | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
Group C: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
O Elvas CAD | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2
|
GD Peniche | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
3
|
Sport Arronches e Benfica | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
5
|
AC Marinhense | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
5
|
Clube União 1919 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
6
|
F.C. Alverca B | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
7
|
Sporting Pombal | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
8
|
Sport Benfica Castelo Branco | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
9
|
CF Marialvas | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
10
|
CA Pero Pinheiro | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
11
|
Mortagua | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
12
|
CD Fatima | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
13
|
CD Alcains | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 1 |
14
|
Sertanense FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 6:9 | 0 |
Group D: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Louletano DC | 3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2
|
Lusitano Évora | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | 7 |
3
|
Sintrense | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
5
|
CF Estrela Sad B | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
6
|
Moncarapachense | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
7
|
Amora FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
7
|
FC Serpa | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
8
|
CD Operário | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
9
|
Comércio e Indústria | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
10
|
GD Lagoa | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
11
|
Moura AC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:9 | 3 |
12
|
GD Fabril do Barreiro | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
13
|
FC Barreirense | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
14
|
Estrela FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | 0 |