PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: PFC Lokomotiv II Plovdiv
Third League Southeast | |||
Ronde 10 | |||
2024-10-06 | PFC Lokomotiv II Plovdiv - FK Sozopol | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | Zagorets Nova Zagora - PFC Lokomotiv II Plovdiv | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC Rozova Dolina Kazanlak | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | FC Chernomorets 1919 Burgas - PFC Lokomotiv II Plovdiv | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-08 | PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC Atletik Kuklen | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | FC Svilengrad Svilengrad - PFC Lokomotiv II Plovdiv | 1 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | PFC Lokomotiv II Plovdiv - OFC Gigant Saedinenie | 2 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | FC Maritsa Milevo - PFC Lokomotiv II Plovdiv | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | PFC Lokomotiv II Plovdiv - OFC Karnobat Karnobat | 3 - 1 |
Serie 9
Algemeen
PFC Lokomotiv II Plovdiv + FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad Nederlagen 3
FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad Geen winst 5
FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad Met tegendoelpunten 5
FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 8
FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad Less than 4.5 cards 10 van 10
PFC Lokomotiv II Plovdiv Met tegendoelpunten 3
PFC Lokomotiv II Plovdiv Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
PFC Lokomotiv II Plovdiv Beide teams scoren 5 van 6
PFC Lokomotiv II Plovdiv Less than 4.5 cards 9 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
PFC Lokomotiv II Plovdiv + FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 5
PFC Lokomotiv II Plovdiv + FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad Less than 4.5 cards 6 van 6
PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad
Bulgaria Amateur, Third League Southeast, match PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad, starttijd 2024-08-18 15:00:42 internationale tijd.
PFC Lokomotiv II Plovdiv en FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad neemt deel aan het kampioenschap Third League Southeast, Bulgaria Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad
Third League Southeast | |||
Ronde 10 | |||
2024-10-05 | FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad - FC Sekirovo Rakovski | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | FC Atletik Kuklen - FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad - FC Asenovets 2005 Asenovgrad | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | FC Svilengrad Svilengrad - FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad - OFC Levski Karlovo | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | OFC Gigant Saedinenie - FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad | 3 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad - FC Rodopa Smolyan | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad - FC Maritsa Plovdiv | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | FC Maritsa Milevo - FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad | 2 - 0 |
Klassement
Treta Liga - YI 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Maritsa Plovdiv | 5 | 5 | 0 | 0 | 9:3 | 15 |
2
|
FC Chernomorets 1919 Burgas | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:1 | 12 |
3
|
OFC Gigant Saedinenie | 5 | 3 | 2 | 0 | 11:5 | 11 |
4
|
PFC Lokomotiv II Plovdiv | 5 | 2 | 3 | 0 | 11:7 | 9 |
5
|
FC Yambol 1915 Yambol | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 9 |
6
|
FC Maritsa Milevo | 5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 9 |
7
|
FC Rozova Dolina Kazanlak | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
8
|
FK Sozopol | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 7 |
9
|
Zagorets Nova Zagora | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 7 |
10
|
FC Svilengrad Svilengrad | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | 6 |
11
|
PFC Spartak 1947 Plovdiv | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
12
|
FC Asenovets 2005 Asenovgrad | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
13
|
FC Rodopa Smolyan | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
14
|
FC Sayana Haskovo | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | 4 |
15
|
OFC Levski Karlovo | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | 4 |
16
|
FC Atletik Kuklen | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | 3 |
17
|
FC Sekirovo Rakovski | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:8 | 2 |
18
|
PFC Botev III Plovdiv | 5 | 0 | 2 | 3 | 2:7 | 2 |
19
|
FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | 1 |
20
|
OFC Karnobat Karnobat | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:15 | 0 |