Temp Dobroye - Rodnik Parshinovka , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 4.78 | 3.55 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
4.55 | 4.64 | 4.44 |
2.6 | 3.44 | 1.91 | Gemiddelde doelpunten |
3.4 | 3.91 | 2.78 |
1.5 | 1.33 | 1.64 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.15 | 0.73 | 1.67 |
Relatieve indicatoren
60%
Wint
15%
Trekt
25%
Verliezen
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 1.5
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 2.5
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 3.5
75%
Wint
5%
Trekt
20%
Verliezen
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 1.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 2.5
Over: 45%
Onder: 55%
Totaal 3.5
Evenementen: Temp Dobroye
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Ronde 14 | |||
2024-09-06 | Temp Dobroye - Lev Tolstoy | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-30 | Avangard Chaplygin - Temp Dobroye | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-23 | Temp Dobroye - Rodnik Parshinovka | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-18 | FC Sokol Lipetsk - Temp Dobroye | 7 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-14 | Temp Dobroye - FC Sokol Lipetsk | 0 - 6 | |
Ronde 10 | |||
2024-08-04 | Gazovik Zadonsk - Temp Dobroye | 0 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-07-28 | Temp Dobroye - Spartak Kazinka | 4 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-07-20 | Atom Lebedyan - Temp Dobroye | 1 - 2 |
Serie 6
Algemeen
Temp Dobroye + Rodnik Parshinovka Less than 4.5 cards 8 van 8
Rodnik Parshinovka Geen nederlagen 4
Rodnik Parshinovka Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Rodnik Parshinovka Less than 4.5 cards 8 van 8
Rodnik Parshinovka Beide teams scoren 4 van 5
Temp Dobroye Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
Temp Dobroye Less than 4.5 cards 9 van 9
Temp Dobroye - Rodnik Parshinovka
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, match Temp Dobroye - Rodnik Parshinovka, starttijd 2024-08-23 21:00:00 internationale tijd.
Temp Dobroye en Rodnik Parshinovka neemt deel aan het kampioenschap Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Rodnik Parshinovka
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Ronde 14 | |||
2024-09-06 | Avangard Chaplygin - Rodnik Parshinovka | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-30 | Rodnik Parshinovka - Atom Lebedyan | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-23 | Temp Dobroye - Rodnik Parshinovka | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-17 | Rodnik Parshinovka - Spartak Kazinka | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-08-11 | Rodnik Parshinovka - Lev Tolstoy | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-08-04 | FC Sokol Lipetsk - Rodnik Parshinovka | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-07-27 | Rodnik Parshinovka - Lev Tolstoy | Uitgesteld | |
Ronde 8 | |||
2024-07-21 | Gazovik Zadonsk - Rodnik Parshinovka | 3 - 8 |
Klassement
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 9 | 8 | 1 | 0 | 47:5 | 25 |
2
|
Atom Lebedyan | 10 | 7 | 1 | 2 | 29:13 | 22 |
3
|
Rodnik Parshinovka | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:9 | 22 |
4
|
Temp Dobroye | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:22 | 20 |
5
|
Lev Tolstoy | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:25 | 13 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:50 | 9 |
7
|
Spartak Kazinka | 11 | 1 | 2 | 8 | 16:40 | 5 |
8
|
Avangard Chaplygin | 9 | 1 | 0 | 8 | 12:35 | 3 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 10 | 10 | 0 | 0 | 64:10 | 30 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 11 | 8 | 2 | 1 | 60:20 | 26 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 10 | 7 | 1 | 2 | 47:17 | 22 |
4
|
Stanovoye | 11 | 6 | 0 | 5 | 24:25 | 18 |
5
|
Fakel Terbuny | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:39 | 13 |
6
|
Maevka | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:49 | 10 |
7
|
Yelets-M | 11 | 1 | 1 | 9 | 12:38 | 4 |
8
|
Dolgorukovo | 11 | 0 | 2 | 9 | 13:60 | 2 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |