TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf - SV Tillmitsch , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf
Landesliga Steiermark | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | SC Kalsdorf - TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf - SV Tillmitsch | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | Fürstenfeld - TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf - SV Frohnleiten | 3 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf - ASK Koflach | 3 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2023-07-24 | TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf - Al Bataeh | 0 - 4 |
TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf - SV Tillmitsch
Oostenrijk Amateur, Landesliga Steiermark, match TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf - SV Tillmitsch, starttijd 2024-08-23 17:00:00 internationale tijd.
TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf en SV Tillmitsch neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Steiermark, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SV Tillmitsch
Landesliga Steiermark | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | SV Tillmitsch - SV Frohnleiten | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf - SV Tillmitsch | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | SV Tillmitsch - Tus Heiligenkreuz | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | FC Union RB Weinland Gamlitz - SV Tillmitsch | 1 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | SV Tillmitsch - UFC Fehring | 3 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-26 | SV Tillmitsch - FC Grossklein | 2 - 1 | |
2024-07-19 | SV Tillmitsch - SC Unterpremstatten | 0 - 0 | |
2024-07-12 | SV Tillmitsch - Kapfenberger SV II | 6 - 2 |
Klassement
Landesliga Steiermark 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Tillmitsch | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 |
2
|
TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 |
3
|
FSC Eggendorf Hartberg II | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
4
|
Ilzer SV | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
5
|
Fürstenfeld | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
6
|
FC Wm-Estriche Schladming | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:6 | 4 |
7
|
Tus Heiligenkreuz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
Allerheiligen | 2 | 1 | 0 | 1 | 11:5 | 3 |
9
|
SV Lebring | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
FC Kindberg-Murzhofen | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
11
|
ASK Koflach | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
12
|
UFC Fehring | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
13
|
SC Kalsdorf | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
14
|
SV Lafnitz II | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:13 | 1 |
15
|
SV Frohnleiten | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
16
|
FC Union RB Weinland Gamlitz | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | 0 |