Baltyk Koszalin - Kotwica II Kołobrzeg , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Baltyk Koszalin
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Baltyk Koszalin - Kotwica II Kołobrzeg | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | ZKS Kluczevia Stargard - Baltyk Koszalin | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Baltyk Koszalin - Gavia Choszczno | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Orzeł Wałcz - Baltyk Koszalin | 1 - 4 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-23 | Gryf Słupsk - Baltyk Koszalin | 3 - 1 |
Serie 7
Algemeen
Baltyk Koszalin + Kotwica II Kołobrzeg Less than 4.5 cards 9 van 10
Baltyk Koszalin Met tegendoelpunten 5
Baltyk Koszalin Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Baltyk Koszalin Beide teams scoren 4 van 5
Kotwica II Kołobrzeg Geen winst 4
Kotwica II Kołobrzeg Met tegendoelpunten 11
Kotwica II Kołobrzeg Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Baltyk Koszalin - Kotwica II Kołobrzeg
Poland Amateur, IV. Liga - Zachodniopomorski, match Baltyk Koszalin - Kotwica II Kołobrzeg, starttijd 2024-08-24 09:00:14 internationale tijd.
Baltyk Koszalin en Kotwica II Kołobrzeg neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Zachodniopomorski, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Kotwica II Kołobrzeg
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Baltyk Koszalin - Kotwica II Kołobrzeg | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Kotwica II Kołobrzeg - Biali Sądów | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Chemik Police - Kotwica II Kołobrzeg | 5 - 0 | |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Ronde 30 | |||
2023-06-10 | Akademia Pilkarska Kotwica Kołobrzeg - Kotwica II Kołobrzeg | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2023-06-07 | Kotwica II Kołobrzeg - Prawobrzeże Świnoujście | geannuleerd |
Klassement
IV. Liga - Zachodniopomorska 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dąb Dębno | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:3 | 12 |
2
|
ZKS Kluczevia Stargard | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:4 | 12 |
3
|
Iskierka Szczecin | 4 | 3 | 1 | 0 | 15:1 | 10 |
4
|
Gwardia Koszalin | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:0 | 10 |
5
|
Sparta Gryfice | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:7 | 9 |
6
|
Mechanik Bobolice | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:8 | 7 |
7
|
Chemik Police | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:7 | 6 |
8
|
Baltyk Koszalin | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | 6 |
9
|
Ina Goleniów | 4 | 2 | 0 | 2 | 12:10 | 6 |
10
|
MKP Szczecinek | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 6 |
11
|
Gavia Choszczno | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:12 | 6 |
12
|
Biali Sądów | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:8 | 5 |
13
|
Błękitni II Stargard | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:15 | 3 |
14
|
Orzeł Wałcz | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:14 | 3 |
15
|
Darłovia Darłowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | 2 |
16
|
Kotwica II Kołobrzeg | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:14 | 1 |
17
|
GKS Manowo | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:13 | 0 |
18
|
Olimp Gościno | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:20 | 0 |