Energia Kozienice - Milan Milanówek (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Energia Kozienice
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Energia Kozienice - LKS Promna | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Proch Pionki - Energia Kozienice | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Energia Kozienice - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Radomiak II Radom - Energia Kozienice | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Energia Kozienice - Escola Varsovia | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Energia Kozienice - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | KS Raszyn - Energia Kozienice | 0 - 6 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Energia Kozienice - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 0 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | Płomień Dębe Wielkie - Energia Kozienice | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Energia Kozienice - Żyrardowianka Żyrardów | 0 - 3 |
Serie 6
Algemeen
Energia Kozienice Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
Energia Kozienice Less than 4.5 cards 9 van 10
Milan Milanówek Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Milan Milanówek Less than 4.5 cards 8 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Energia Kozienice Zeges 3
Milan Milanówek Met tegendoelpunten 3
Energia Kozienice - Milan Milanówek
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Energia Kozienice - Milan Milanówek, starttijd 2024-08-24 10:00:23 internationale tijd.
Energia Kozienice en Milan Milanówek neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Milan Milanówek
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Milan Milanówek - LKS Mazur Karczew | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Radomiak II Radom - Milan Milanówek | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Milan Milanówek - Znicz II Pruszków | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Escola Varsovia - Milan Milanówek | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Milan Milanówek - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Energia Kozienice - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Milan Milanówek - Drogowiec Jedlińsk | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | KS Raszyn - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-14 | KS Teresin - Milan Milanówek | 0 - 2 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nadnarwianka Pułtusk | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2
|
Huragan Wołomin | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Sokół Serock | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
4
|
Żbik Nasielsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
5
|
KS Łomianki | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
6
|
Polonia II Warszawa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
7
|
Marcovia Marki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
8
|
Drukarz Warszawa | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:9 | 3 |
9
|
Bug Wyszków | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 |
10
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
11
|
Kasztelan Sierpc | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | 1 |
12
|
Wkra Żuromin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
13
|
Mazur Gostynin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
14
|
Delta Słupno | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | 0 |
15
|
PAF Płońsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:2 | 9 |
2
|
LKS Promna | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
3
|
LKS Chlebnia | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 7 |
4
|
Energia Kozienice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | 6 |
5
|
KS Raszyn | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:7 | 6 |
6
|
Naprzód Zielonki | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | 5 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
8
|
Znicz II Pruszków | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
9
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
10
|
Radomiak II Radom | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
11
|
LKS Mazur Karczew | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:10 | 4 |
12
|
Milan Milanówek | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
13
|
Pogoń II Siedlce | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
14
|
Drogowiec Jedlińsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
15
|
Escola Varsovia | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | 0 |
16
|
Proch Pionki | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | 0 |