IL Flint - Mjondalen 2 , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: IL Flint
3rd Division Group 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-24 | IL Flint - Mjondalen 2 | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-17 | IL Flint - Aaskollen | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-10 | Frigg Oslo FK - IL Flint | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | IL Flint - Nordstrand | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Gamle Oslo FK - IL Flint | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | IL Flint - Oppsal IF | 3 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Asker - IL Flint | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | IL Flint - Baerum | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | Nordstrand - IL Flint | 3 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | IL Flint - Gamle Oslo FK | 2 - 2 |
IL Flint - Mjondalen 2
Noorwegen, 3rd Division Group 3, match IL Flint - Mjondalen 2, starttijd 2024-08-24 12:00:00 internationale tijd.
IL Flint en Mjondalen 2 neemt deel aan het kampioenschap 3rd Division Group 3, Noorwegen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mjondalen 2
3rd Division Group 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-24 | IL Flint - Mjondalen 2 | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-20 | Mjondalen 2 - Frigg Oslo FK | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-11 | Gamle Oslo FK - Mjondalen 2 | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | Mjondalen 2 - Oppsal IF | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Baerum - Mjondalen 2 | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Mjondalen 2 - Asker | 0 - 6 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-24 | Ullern - Mjondalen 2 | 4 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-17 | Mjondalen 2 - Gamle Oslo FK | 2 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-10 | Oppsal IF - Mjondalen 2 | 2 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-03 | Mjondalen 2 - Sarpsborg 08 2 | 1 - 3 |
Klassement
3. Division, Group 3, 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Asker | 13 | 10 | 2 | 1 | 47:20 | 32 |
2
|
Nordstrand | 13 | 9 | 3 | 1 | 37:12 | 30 |
3
|
Gamle Oslo FK | 13 | 9 | 2 | 2 | 34:23 | 29 |
4
|
Frigg Oslo FK | 13 | 9 | 1 | 3 | 33:18 | 28 |
5
|
Baerum | 13 | 8 | 2 | 3 | 34:24 | 26 |
6
|
Sarpsborg 08 2 | 13 | 7 | 1 | 5 | 22:20 | 22 |
7
|
Oppsal IF | 13 | 6 | 1 | 6 | 31:23 | 19 |
8
|
KFUM Oslo II | 13 | 5 | 2 | 6 | 27:27 | 17 |
9
|
Ullern | 13 | 5 | 2 | 6 | 25:27 | 17 |
10
|
Aassiden | 13 | 4 | 1 | 8 | 20:35 | 13 |
11
|
IL Flint | 13 | 2 | 4 | 7 | 14:20 | 10 |
12
|
Aaskollen | 13 | 2 | 3 | 8 | 23:35 | 9 |
13
|
Skeid 2 | 13 | 1 | 2 | 10 | 16:45 | 5 |
14
|
Mjondalen 2 | 13 | 0 | 2 | 11 | 12:46 | 2 |