RW Oberhausen - FC Gutersloh 2000 (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: RW Oberhausen
Regionalliga West | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | SC Paderborn 07 II - RW Oberhausen | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | RW Oberhausen - Eintracht Hohkeppel | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-13 | Krefelder FC Uerdingen 05 - RW Oberhausen | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | VfL Sportfreunde Lotte 1929 - RW Oberhausen | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Turkspor Dortmund 2000 - RW Oberhausen | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-23 | RW Oberhausen - FC Gutersloh 2000 | 3 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-10 | RW Oberhausen - MSV Duisburg | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-03 | Wuppertaler SV - RW Oberhausen | 0 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-27 | RW Oberhausen - Borussia Monchengladbach | 2 - 4 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-20 | RW Oberhausen - FC Gießen | 3 - 3 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.6
|
3.6
|
4.75
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 5
Algemeen
RW Oberhausen + FC Gutersloh 2000 Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Gutersloh 2000 Beide teams scoren 5 van 7
FC Gutersloh 2000 Nederlagen 3
FC Gutersloh 2000 Geen winst 6
FC Gutersloh 2000 Met tegendoelpunten 7
RW Oberhausen Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
RW Oberhausen - FC Gutersloh 2000
Duitsland Amateur, Regionalliga West, match RW Oberhausen - FC Gutersloh 2000, starttijd 2024-08-23 17:30:00 internationale tijd.
RW Oberhausen en FC Gutersloh 2000 neemt deel aan het kampioenschap Regionalliga West, Duitsland Amateur.
Hoofdscheidsrechter - Yannick Rupert. Goed voor gele en rode kaarten: Yannick Rupert gespeeld 9 wedstrijden, opgemerkt 45 van gele kaarten en 2 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Gutersloh 2000
Regionalliga West | |||
Ronde 10 | |||
2024-10-05 | FC Gutersloh 2000 - SC Wiedenbruck | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | SC Fortuna Köln - FC Gutersloh 2000 | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | FC Gutersloh 2000 - Fortuna Düsseldorf II | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-13 | SC Paderborn 07 II - FC Gutersloh 2000 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | FC Gutersloh 2000 - Eintracht Hohkeppel | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-23 | RW Oberhausen - FC Gutersloh 2000 | 3 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-17 | FC Gutersloh 2000 - Turkspor Dortmund 2000 | 2 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-10 | Krefelder FC Uerdingen 05 - FC Gutersloh 2000 | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-02 | VfL Sportfreunde Lotte 1929 - FC Gutersloh 2000 | 3 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-26 | FC Gutersloh 2000 - MSV Duisburg | 0 - 1 |
Klassement
Regionalliga West: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Fortuna Köln | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:6 | 15 |
2
|
MSV Duisburg | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:2 | 12 |
3
|
1. FC Köln II | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:4 | 10 |
4
|
1. FC Düren | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:3 | 10 |
5
|
VfL Sportfreunde Lotte 1929 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 10 |
6
|
Borussia Monchengladbach | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:9 | 10 |
7
|
Krefelder FC Uerdingen 05 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 9 |
8
|
SV Rödinghausen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | 7 |
9
|
FC Schalke 04 II | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | 7 |
10
|
SC Paderborn 07 II | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | 7 |
11
|
RW Oberhausen | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
12
|
Eintracht Hohkeppel | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | 5 |
13
|
Fortuna Düsseldorf II | 5 | 1 | 1 | 3 | 2:6 | 4 |
14
|
Wuppertaler SV | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | 4 |
15
|
1. FC Bocholt | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:11 | 3 |
16
|
SC Wiedenbruck | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:9 | 3 |
17
|
Turkspor Dortmund 2000 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:11 | 2 |
18
|
FC Gutersloh 2000 | 5 | 0 | 1 | 4 | 6:11 | 1 |
Scheidsrechter
Yannick Rupert
9
Totaal Games
5
Gemiddeld per wedstrijd
0.44
Gemiddeld per wedstrijd