Sławek Borzechowo - DKS Powiśle Dzierzgoń , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Sławek Borzechowo
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Sławek Borzechowo - DKS Powiśle Dzierzgoń | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Gwiazda Karsin - Sławek Borzechowo | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Sławek Borzechowo - MLKS Borowiak Czersk | 1 - 0 |
Serie 3
Algemeen
DKS Powiśle Dzierzgoń Zeges 3
DKS Powiśle Dzierzgoń Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
DKS Powiśle Dzierzgoń Less than 4.5 cards 10 van 10
Sławek Borzechowo - DKS Powiśle Dzierzgoń
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, match Sławek Borzechowo - DKS Powiśle Dzierzgoń, starttijd 2024-08-24 14:00:00 internationale tijd.
Sławek Borzechowo en DKS Powiśle Dzierzgoń neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: DKS Powiśle Dzierzgoń
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Sławek Borzechowo - DKS Powiśle Dzierzgoń | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Gwiazda Karsin - DKS Powiśle Dzierzgoń | 0 - 6 | |
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork | 2 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Gryf Słupsk - DKS Powiśle Dzierzgoń | 7 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Gryf Wejherowo | 1 - 6 |
Klassement
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Kolbudy | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | 6 |
2
|
MZKS Arka II Gdynia | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 |
3
|
Sporting Leźno | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
4
|
GKS Gedania II Gdańsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
5
|
KS Chwaszczyno | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:3 | 4 |
6
|
Sokół Bożepole Wielkie | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:2 | 4 |
7
|
SKS Stoczniowiec Gdańsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
8
|
Start Mrzezino | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
9
|
MKS Orkan Rumia | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
10
|
KS Osiczanka Osice | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
11
|
Czarni II Pruszcz Gdański | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
12
|
Amator Kiełpino | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
13
|
MKS Orlęta Reda | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
14
|
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
15
|
MKS Solar Władysławowo | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
16
|
OKS Janowo Rumia | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:13 | 0 |
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
2
|
LZS Styna Godziszewo | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | 6 |
3
|
Wietcisa Skarszewy | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:5 | 6 |
4
|
Rodło Kwidzyn | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:5 | 6 |
5
|
Sławek Borzechowo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
6
|
KS Skorzewo | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:9 | 6 |
7
|
MLKS Borowiak Czersk | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | 3 |
8
|
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:6 | 3 |
9
|
KP Gryf Tczew | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
Błękitni Stare Pole | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | 3 |
11
|
Mady Ostaszewo | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
12
|
KS Centrum Pelplin | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | 1 |
13
|
Kaszubia Kościerzyna | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
14
|
Victoria Kaliska | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:8 | 0 |
15
|
Pogoń Prabuty | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | 0 |
16
|
Gwiazda Karsin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |