ULKS Gołąbek - Mazovia II Mińsk Mazowiecki (0-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ULKS Gołąbek
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | ULKS Gołąbek - Pogoń III Siedlce | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Fenix Siennica - ULKS Gołąbek | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | ULKS Gołąbek - Watra Mrozy | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Wektra Zbuczyn - ULKS Gołąbek | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 203 | |||
2024-08-28 | ULKS Gołąbek - Grodzisk Krzymosze | - | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | ULKS Gołąbek - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Podlasie II Sokołów Podlaski - ULKS Gołąbek | 1 - 2 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-14 | Armia Żelków - ULKS Gołąbek | 1 - 3 | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | ULKS Gołąbek - MKS Małkinia | 5 - 1 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-04 | Jutrzenka Cegłów - ULKS Gołąbek | 2 - 12 |
Serie 9
Algemeen
ULKS Gołąbek Zeges 7
ULKS Gołąbek Geen nederlagen 10
ULKS Gołąbek Met tegendoelpunten 9
ULKS Gołąbek Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
ULKS Gołąbek Beide teams scoren 9 van 9
ULKS Gołąbek Less than 4.5 cards 10 van 10
Mazovia II Mińsk Mazowiecki Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
Mazovia II Mińsk Mazowiecki Less than 4.5 cards 5 van 5
Mazovia II Mińsk Mazowiecki Zeges 3
ULKS Gołąbek - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Siedlce, match ULKS Gołąbek - Mazovia II Mińsk Mazowiecki, starttijd 2024-08-24 12:00:00 internationale tijd.
ULKS Gołąbek en Mazovia II Mińsk Mazowiecki neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Siedlce, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | ŁDK Łosice - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Płomień Dębe Wielkie | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Sęp Żelechów - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Naprzód Skórzec | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 203 | |||
2024-08-28 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | ULKS Gołąbek - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Grodzisk Krzymosze | 5 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Orzeł Unin - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0 - 4 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-04 | Hutnik Huta Czechy - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 3 - 9 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | Talent Warszawa - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 4 - 0 |
Klassement
Liga Okręgowa - Siedlce 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:0 | 9 |
2
|
ŁDK Łosice | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:4 | 9 |
3
|
Pogoń III Siedlce | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
4
|
Podlasie II Sokołów Podlaski | 3 | 2 | 0 | 1 | 15:4 | 6 |
5
|
Zryw Sobolew | 3 | 2 | 0 | 1 | 13:8 | 6 |
6
|
ULKS Gołąbek | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
7
|
Wektra Zbuczyn | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
8
|
Płomień Dębe Wielkie | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
9
|
Orzeł Unin | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
10
|
Sęp Żelechów | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 |
11
|
Fenix Siennica | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
12
|
Hutnik Huta Czechy | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |
13
|
MKS Małkinia | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:10 | 1 |
14
|
Naprzód Skórzec | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:13 | 1 |
15
|
Grodzisk Krzymosze | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:12 | 1 |
16
|
Watra Mrozy | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | 0 |