FC Dynamo Bryansk - FC Metallurg Lipetsk , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.5 | 2.45 | 2.56 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2.2 | 1.9 | 2.5 |
0.95 | 0.82 | 1.11 | Gemiddelde doelpunten |
0.7 | 0.7 | 0.7 |
1.55 | 1.64 | 1.44 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.5 | 1.2 | 1.8 |
Relatieve indicatoren
15%
Wint
35%
Trekt
50%
Verliezen
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 1.5
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 2.5
Over: 20%
Onder: 80%
Totaal 3.5
20%
Wint
30%
Trekt
50%
Verliezen
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 1.5
Over: 40%
Onder: 60%
Totaal 2.5
Over: 20%
Onder: 80%
Totaal 3.5
Evenementen: FC Dynamo Bryansk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | FC Dynamo Bryansk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FC Dynamo Bryansk - Rodina 2 Moscow | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Khimik Dzerzhinsk - FC Dynamo Bryansk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | FC Dynamo Bryansk - Torpedo Miass | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | FC Volga Ulyanovsk - FC Dynamo Bryansk | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FC Dynamo Bryansk - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-01 | FC Dynamo Bryansk - Avangard Kursk | 0 - 0 | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-09 | FC Dynamo Bryansk - FC Tekstilshchik Ivanovo | 1 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-02 | Torpedo Miass - FC Dynamo Bryansk | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-29 | FC Dynamo Bryansk - Irtysh Omsk | 0 - 3 |
FC Dynamo Bryansk - FC Metallurg Lipetsk
Rusland, 2. Liga, Division A, match FC Dynamo Bryansk - FC Metallurg Lipetsk, starttijd 2024-08-25 19:00:00 internationale tijd.
FC Dynamo Bryansk en FC Metallurg Lipetsk neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Metallurg Lipetsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | FC Dynamo Bryansk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FC Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Torpedo Miass - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | FC Metallurg Lipetsk - FC Volga Ulyanovsk | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FC Metallurg Lipetsk - Krasnodar-2 | 2 - 2 | |
Ronde 18 | |||
2024-06-08 | FC Murom - FC Metallurg Lipetsk | 0 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-03 | FC Metallurg Lipetsk - Veles Moscow | 0 - 3 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-26 | FK Ufa - FC Metallurg Lipetsk | 6 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-19 | FC Metallurg Lipetsk - FC Novosibirsk | 0 - 0 |
Klassement
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kaluga | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
Leningradets | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
FC Chelyabinsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
4
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
5
|
Veles Moscow | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
Spartak Kostroma | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Avangard Kursk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
PFC Kuban | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
FC Novosibirsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
Volgar Astrakhan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Khimik Dzerzhinsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
Irtysh Omsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
Krasnodar-2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
5
|
FC Metallurg Lipetsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
Rodina 2 Moscow | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Torpedo Miass | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
FC Dynamo Bryansk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
9
|
FC Murom | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
10
|
FC Volga Ulyanovsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |